Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok tanácsot adni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni? Mit csináljak? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy meleg barátom, akiről nemrég tudtam meg, hogy az. Ezzel idáig nem is lenne probléma, csakhogy ő többet akar. Szeretne szexelni, illetve orálisan kielégíteni. Már vagy 100-szor megmondtam neki, hogy ilyenről szó sem lehet, mert én teljesen hetero vagyok, de nem akarja megérteni. Helyesen tenném, ha megszakítanám vele a kapcsolatot? Teljesen rám van mozdulva, nagyon bejövök neki. Nekem már ez sok és még én érzem magam rosszul amiatt, hogy fájdalmat okozok neki. Szóval már azon gondolkodtam, hogy megmondom neki, hogy itt vessünk véget ennek a barátságnak, vagy legalább szüneteltessük valameddig. Én 19 éves vagyok, ő pedig 18.

2015. jan. 29. 10:47
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:

Barát, mint ismerős, ugye ? Mert különben túl a barátságon lesz a dologból...Am szerintem azért próbáld megértetni vele még1x, h nem, te csak a csajokat d_god, őt soha.

25/F

2015. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
mond meg neki hogy ha nem törődik bele hogy te hetero vagy akkor vége a barátságnak ennyi nem kell ezt túlreagálni szerintem
2015. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mar erzed, hogy ereznek a lanyok, amikor nyomulnak rajuk. :D
2015. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én lezárnám ezt a "barátságot" Már az is gáz hogy nem érti meg hogy te nem, illetve neked a tudat is rémisztő lehet, hogy ez a fiú hogy néz mindig rád, és hogy rád gondolva veri.. Uff.. :/

Nekem sincs bajom a melegekkel, csak tudják már h kivel lehet és kivel nem...

2015. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon nyomasztó igen, és már kezdek félni is tőles egy kicsit
2015. jan. 29. 11:10
 6/11 A kérdező kommentje:
*tőle
2015. jan. 29. 11:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátjának tart ,akkor szerintem nem mozdulna rád,legalább is én biztos nem tenném meg heteroval. Nemhogy örülne annak ,hogy elviseled. Beszéld meg vele a dolgot ,ha meg nem érti meg ,hogy nem akarsz tőle semmit,az már az ő hibája. Viselje a következményét.
2015. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem is kérdéses: minden kapcsolatot megszakítani vele, minél hamarabb, annál jobb. Melegként mondom neked, ismerem ezt a fajtát aki nem ért a jó szóból, ez nem fog leakadni rólad, miután megszakítod vele a kapcsolatot még fog 1 ideig zaklatni, de utána észre fogja magát venni. Akik meg azzal jönnének, hogy nem vagy igazi barát az beveheti. Egy barátságnak 2oldalúnak kell lennie, nem csak az egyik fél kéréseit kell figyelembe venni. 23 mf
2015. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy barátság nem erről kell, hogy szóljon. Az igazi férfibarátság véd- és dacszövetség, amelyben akár tűzbe is megyünk a másikért. Szerelem, vagy szex ebbe nem rondíthat bele.
2015. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lány vagyok. Volt már olyan pasi, aki üldözött a szerelmével. Barátok voltunk/vagyunk.

Ne szakítsd meg a barátságot, de egy ideig szerintem jegeld a dolgot. Ne találkozzatok, nem cseteljetek.

A szerelmes embernek kell idő, míg lezárja magában a dolgokat. És azt úgy sajnos nem lehet, ha a szerelme a közelében van. Mert minden kedves szavad akaratlenul is ösztönzi őt. Akkor is, ha csak azért vagy vele kedves, mert nincs vele bajod.

Max havi egy találkozás szerintem, ami belefér, egy felszíne hogy vagy csevejjel. A többit majd csak később.

2015. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!