Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így?

Figyelt kérdés
A párommal jól megvagyunk, nagyon egymás élete részévé tudtunk válni, sok időt vagyunk együtt. Viszont néha úgy érzem, hogy egy ilyen kimondhatatlan kis furfangos örömöt jelent, ha pl. egy olyan kis részt tudok kialakítani magamban, ahol ő nincs. Ezzel ti is voltatok így? Miért lehet?
2016. jan. 19. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szüksége van egyedüllétre. Valamilyen formában amiben senki sem vesz részt csak is ő. Ez természetes dolog én is voltam így.
2016. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
milyen kis részt? °o°
2016. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt a kis részt nehéz meghatározni. Általában olyan apróságok, mint pl. egyedül relaxálok péntek este és lazítok, de nem számolok be neki erről (mi mindent megosztunk egymással), hogy megfürödtem, és ilyen egyedüli csajos estém volt. Ilyenkor azért nem számolok be erről, mert kell egy olyan valami, amit senki nem tud :D
2016. jan. 19. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog. Kár ezen agyalnod.
2016. jan. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkiben ez benne van :)
2016. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!