Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez gyakran előfordul, és hogy mindenki szerint csak plátói szerelem, vagy nem is nevezhető szerelemnek. Nálam már másfél éve tart, és nem tűnik úgy, hogy a közeljövőben ez megváltozik. Testnevelés tanár, így gyakran van köztünk testi kontaktus, de elég nehezen viselem az érintését. A kötelező heti 5 testnevelés óra sem segít sokat a helyzeten. Nem akarok tőle semmit, vagyis hát akarok, de köztünk ez lehetetlen. Van családja, az egyik tanárom a felesége (ő is tanít engem). Vannak gyerekei is. 2 és fél évig fogom még minden nap látni. Ha valaki tud valami módszert az érzéseim megszűntetésére/elfelejtésére, nagyon örülnék ha megosztaná velem. Nem tudom kizárni őt a fejemből. Próbálok másokat megismerni, megszeretni, de egyelőre még nem jártam sikerrel.

2016. jan. 19. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
maszturbálj gyakrabban
2016. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább fizikai vonzalom, nem szerelem. Nem sokat tehetsz ellene, majd elkerültök egyszer úgyis egymástól távol.

Azt meg, hogy mit fogdos egy testnevelő diákokat, végképp nem értem. Mi is csináltunk mindenfélét tesiből, de egyszer sem ért hozzám nevelő.

2016. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van. Ez a 2 év viszont így elég soknak tűnik addig.

Nem fogalmaznék úgy, hogy fogdossa a diákokat. Fejenállásnál kiegyenesíti a lábam, szekrényugrásnál mindenkinek megfogja a karját, hogy éppségben átjussunk. Többen kitörték volna már a nyakukat enélkül. Ezen kívül nagyon távolságtartó és visszafogott, tanár-diák viszonyt ápol minden diákjával.

2016. jan. 19. 17:54
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Majd elmúlik.
2016. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Valamikor igen, biztos elmúlik. Ha valaki van/volt hasonló helyzetben, találtatok valamilyen módszert, ami könnyebbé tette ezt az időszakot?
2016. jan. 19. 18:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ez gyerekszerelem!majd később megtudod,mi az igazi :)))
2016. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Utólag már el is fogom hinni. Egyelőre viszont elég erősnek tűnik így is.Pedig nem vagyok az a szerelmes fajta.
2016. jan. 19. 19:24
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hú én de szerelmes voltam a biosz tanáromba. Igazi jó nő, kelendő is volt a férfiak körében.

Egy barátnő helyretette a fejemet, utána csak jó nőként tekintettem rá.

2016. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Egyutt erzek veled, enis mar masfel eve lassan h szerelmes vagyok a tanaromba elozo evbe meg semmi nemvolt de ebbe az evbe ugymond fura lett velem mondhatni kotekedik,flortol de tudom h ugyse elhet semmi eslem emrt neki is van felesege es gyerekei inkabb felejtsd el enis azt probalom de nekem szerencsem h nekem marcsak felevem van vele
2016. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
pontosan ugyan ez a szitu nálam is csak a tesitanárom volt az ofőm és az edzőm is. már 1 éve elballagtam de semmi nem változott. :/
2016. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!