Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuálisan vonzódom a főnököm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzódom a főnökömhöz?! Ezt mások hogyan kezelik?

Figyelt kérdés

Most nem a "megtenni-nem megtenni" kérdéskörről van szó, igazán fel sem merült a lehetőség, az ember nős, gondolom gyerekei is vannak, semmi jelét nem adta, hogy jobban érdekelném, mint bármelyik másik alkalmazottja, szóval nem erről van szó.


Csak az, hogy úgy érzem magam, mint valami naiv 14 éves kislány, akinek apu barátja megtetszett. Egy hónapja dolgozom kb a cégnél, eddig nem volt ilyen problémám, ma nem tudom, mi volt, de miután voltam nála aláíratni pár papírt, onnantól kezdve egész délután mindenféle hajmeresztő szcenáriókat képzeltem el, alkohollal dúsított céges eseményekről (azaz, inkább azok befejeztéről), bármilyen helyzetről, amiben ketten intimen lehetnénk. Semmi komolyabb dologról nincs szó, azt még elképzelni sem tudom, hogy esetleg kézen fogva sétálgassunk a Duna partján vagy valami, simán csak szexről ábrándoztam vele kapcsolatban, de azt nagyon.


A probléma az egészben az, hogy nem vagyok valam jó az érzelmeim, gondolataim elrejtésében. Nem arra gondolok, hogy majd legközelebb amikor beszélünk, majd jó szexisen elkezdem harapdálni az ajkaim :D Hanem ilyen pirulások, zavarba jövések, ilyesmi, mert nagyon helytelen dolgokat vizionáltam ma délután, és paranoiás vagyok kicsit a kérdésben, szerintem már most is sejti, hogy lefeküdnék vele. Ami zavarba ejt, na. És minden erőmmel azon lennék, hogy ezt ő ne tudja meg, de amilyen ügyes vagyok, pont ezzel hoznám a tudtára a dolgokat.


Feltételezem, hasonló helyzettel mások is találkoztak, ti hogy kezelitek az egészet? Én próbálom figyelmen kívül hagyni a dolgokat, de nem tudom, ez mennyire hatékony módszer. A gondolatok, képek akaratlanul is előtörnek az emberben, az elnyomás meg nyilván nem működik, ha azt mondom nektek, ne gondoljatok egy kék elefántra, akkor nem lesz könnyű nem kék elefántra gondolnotok.


Még sosem volt velem ilyen, nem vagyok ez a fajta, nekem nem voltak diákként a tanár-szerelmeim, apám egy barátja sem jött be soha, szóval nincs gyakorlatom a kérdésben.


Tudtok esetleg jó tanáccsal szolgálni, hogy hogyan lehet az ilyesmit hatékonyan legyőzni?


Előre is köszönöm (és bocsi a hosszas kifejtésért).


Egyébként 23 éves vagyok, a főnök meg szerintem egy jól karbantartott 40es férfiember.


2016. jan. 19. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt ilyen tapaszralatom, de probalj meg nem kerulni vele kontaktusba, amennyire csak lehet. Mellesleg ha elpirulsz is a jelenleteben, ezer mas dologra -okra gondolhat, mint az hogy fantazialsz rola. Es ahogy minden csoda harom napig tart, lehet hogy par het, es mar nem is tunik majd olyan izgatonak.
2016. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy igazad lesz :)
2016. jan. 19. 18:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem történik valami,maszti közben gondolj rá :)
2016. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a főnökúr, tudnál róla személyleírást adni (csak hogy jobban el tudjam képzelni). Lehet ez csak ilyen hirtelen fellángolás, majd elmúlik. Lehet pár nap múlva már csúnyának fogod látni és nem fog tetszeni. Találkozol egy fiatal titánnal és máris elfelejted a jól karbantartott negyvenest.
2016. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát, abból kiindulva, hogy nagyjából egy hónapig nem volt semmi hasonló gondolatom, szerintem igazad lesz, kedves 4. számú válaszoló :)


Magas, ősz hajú, markáns, férfias arca van, kék szeme, egész fiatalos, farmer-ing-zakó öltözéke szokott lenni, és elég laza, közvetlen, kedves, figyelmes, segítőkész, ésatöbbi, tehát alapjáraton így egy hónap után az a benyomásom róla, hogy jó főnök :D Ennél pontosabb leírást nem tudok adni róla, ne haragudj.

2016. jan. 19. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát mikor én utoljára vonzódtam szexuálisan ffihoz ennyire... akkor végül lefeküdtem vele és most a menyasszonya vagyok.


Viszont érthető okokból ezt neked nem tanácsolnám :D


Ha tényleg folyton elpirulsz akkor minimalizáld a kapcsolattartást vele. Bizonyára majd elmúlik ez az érzés. Lehet szimplán csak rég szexeltél :D

2016. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az is lehet :D
2016. jan. 19. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
kerelni, kerelni
2016. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy kezelik,hogy aláteszik magukat a főnöknek...:-D
2016. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért, olyat nem csinálok :) Ott virít a gyűrű az ujján, meg egyébként is, írtam, nem hiszem, hogy a gondolat kölcsönös lenne. Én legalábbis, nem kezdek el nyomulni, az is biztos :D
2016. jan. 19. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!