Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti is mondtok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is mondtok ilyen a barátnőtöknek? Nők nektek ez tetszik?

Figyelt kérdés
Barátnőmet, úgy szoktam becézgetni hogy kis pockom, nagyon ritkán egy évben egyszer szerelmem. Esetleg én kis krumplis tésztám. Van olyan hogy kis rbancomnak, rabszolga nőmnek hívom. De nem bunkózásból, vagy megalázásból csak is kedvesen.:) Néha meg kérdezem tőle, hogy ki az én kis rbancom/krvám vagy ki az én rabszolgám? És akkor mondja hogy ő... Nálatok is van ilyen? Olyan is van hogy asszonynak, anyucinak hívom. Volt már olyan is hogy mondtam neki, hogy urad parancsolod kéret egy főzet kávét... Annyira imádom szekálni, csipkelődni vele.

2016. jan. 19. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül egyik se jönne be. Jó, nagy ritkán az én barátom is hív poénból "kis ribimnek" ha éppen olyan a hangulat, de mondjuk 100 becézésből 1x. A többi az mind normális, szerelmem, kicsim, picim, szépségem, stb.
2016. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
én sem poci sem rabszolga becézést nem tűrnék el. vagy nagyon kell szeretnem, vagy félnék az egyedülléttől, ha eltűrném mégis.
2016. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. :) Szerintem teljesen rendben van, mindaddig míg nem kelt rossz érzést a lányban.
2016. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy magra veszi.:) Érti a poént, mellesleg néha ő is mondja, hogy milyen szép nagy fejem van. De így poénosan, vagy milyen nagy az orrom. Mégsem sértődők meg max nevetünk egy jót...:D Mellesleg ő a nevemen szokott, csak tesz oda egy kis jelzőt. Néha macim, sportos macim , apuci stb...
2016. jan. 19. 19:42
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Hmm, nem emlékszem rá, hogy mondtam volna hasonlókat. Többnyire "kicsim"-nek hívtam.
2016. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lehetsz ilyen bunkó?Szerinted ez vicces?A nőd se lehet valami igényes ha neki ez tetszik!Az első ilyen beszólásnál kivertem volna a fogadat!
2016. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem már nem lennél a párom ha rabszolgának hívnál, meg rbancnak. A pockom se tetszik, mind durva és megalázó becézések, még ha viccesnek is gondolod magad ilyenkor.

Az én barátom kicsim, kincsem, szerelmemnek hív, ezeket nagyon szeretem.

2016. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszene.
2016. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

"A nőd se lehet valami igényes ha neki ez tetszik!Az első ilyen beszólásnál kivertem volna a fogadat!"


De persze te vagy a nagybetűs Nő, aki kiveri mások fogát, ha valami nem tetszik. :D

2016. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bátran lepontozhattok, de én sem venném zokon az ilyesmit. Ez csak poén, attól, hogy r!b@ncnak hív, még rohadtul nem biztos, hogy annak is tekint.:D Hogy őszinte legyek, én többre értékelném az ilyesmit, mint a kicsimet, szerelmemet, cicát és társait, amiket a kapcsolatok 90%-ában elsüt a pasi. (Bár legjobban még mindig azt szeretem, ha keresztnéven szólítjuk egymást.:D)
2016. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!