Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavarna, ha a barátnőtöknek lenne egy halmozottan sérült (90%-ban) fogyatékos testvére?

Figyelt kérdés

16 éves, lány vagyok. Soha nem volt még barátom. :(

Körülbelül ötödikes lehettem, amikor minden elveszítettem. Előtte egy nagyon népszerű lány voltam. Mindenki a barátom akart lenni. Aztán megtudták,hogy van egy fogyatékos testvérem és csúfolni kezdtek miatta. Buta emberek! Persze a közeli barátaim,osztálytársaim tudták mi a helyzet, de ők is elhagytak, mert a többiek is. Egyedül maradtam. Hazamenni is utáltam a tesóm miatt, hiszen akkor úgy gondoltam,hogy ő az oka mindennek...Nem volt senkim. Az öngyilkosságon gondolkodtam.Rászoktam a cigire (11 évesen!!!), azóta már le is:). Aztán középiskolás lettem. Jelenleg van 1 igazi barátnőm és egy másik jó barátom. Ők tudják mi a helyzet, elfogadták, de nem szívesen jönnek át hozzám. Sőt én is rosszul érzem magamat, ha itt vannak, a testvérem miatt. A bátyám 24 éves, kerekesszékes, púpos, kancsal,csonka kezű...nem is ragozom, eléggé nem szép látvány. Telefonon sem szeretek senkivel se beszélni, mert mindig "belemorog". Viszont szívesen vagyok a városba és a barátnőimnél. Fiúk, Ti

összejönnétek egy ilyen lánnyal?

(bocsánat az offért, de úgy gondoltam, hogy muszáj megosztanom ezt veletek)



2014. jún. 4. 14:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hat nem a testvereddel jonnek ossze de amugy aki emiatt csufol az hulye
2014. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
semmi akadálya nem volna ha 20 évvel fiatalabb lennék ne tőrődj másokkal a testvérdet fontosabbank tartsd mint a pasikat akinek nem tettszik azt küld el az annyába
2014. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem barátságban, sem kapcsolatban nem lenne akadály. Nem a tesótól függne, hogy kivel barátkozok, vagy kivel jövök össze.
2014. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondtad: Buta emberek! Ha valaki ezért ítélkezik feletted azt inkább kerüld el és ne is ilyen barátokat gyűjts magad köré, mert tudatlanok.
2014. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem okozna problémát. Bár hozzám is túl fiatal vagy. Viszont ez nem okozna semmilyen problémát. :)
2014. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Aki emiatt csúfol vagy nem jön össze veled, az egy nulla, értéktelen ember, kerüld el jo messzire az ilyet!

Ne aggódj, majd fogsz találni egy rendes srácot, akit ez cseppet sem zavar. :)

2014. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
igen, nem lenne az akadály.
2014. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

még ha a testvéred hibája lenne az hogy ilyen lett attól még nem utálhatod! és aki emiatt csúfol az nagyobb fogyatékos mint a testvéred bármikor is volt/lesz! van olyan lány ismerősöm akinek szellemileg sérült testvére van, ő maga emiatt nagyon kedves és törődik másokkal, mindig mosolyog mert a testvére mellett azt érezte hogy a mosolya miatt jobb a kedve még ha ezt nem is tudja kimondani látszott valamennyire rajta, szóval a lényeg hogy a testvére miatt egy csodálatos és elég ritka fajta lány lett belőle akit a barátja nagyon megbecsül és nagyon sokan irigyek a pasira hogy ilyen lányra lelt :) te gyűlölted a testvéred mert ilyen és úgy érezted ő tehet arról hogy a többiek ennyire buták! pedig ha szeretted volna inkább talán most mindenkinél boldogabb lehetnél a testvérednek köszönhetően!

igaz kort és nemet nem kérdeztél, de azért leírom hogy tudd: 21F

2014. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne akadály. Hidd el, amikorra felnősz (20+), az olyan korú férfiaknak sem lesz gond.
2014. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Tizenhat éves korban elég hülyék még az emberek, később ebből nem lesz gond.
2014. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!