Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vagyok valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vagyok valakinek az ideálja?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy fura kèrdès de mostanság az ideál a szőke magas vèkony nagymellű barbi lányok, de èn pont hogy alacsony vagyok (1,60 cm) nyakig èrő rövid fekete hajam, barna szemem van ès izmos valamint sportos. Nem vagyok ronda inkább átlagos.
2016. jan. 19. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Még, ha nem is vagy az ideálja valakinek, akkor is szerethet.

Gondolom neked is volt több barátod eddig, ők talán mind ugyanúgy néztek ki?

2016. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek a szőke barbi lányok semmire se valók!

Legyél egyéniség és jó fej,akkor nyert ügyed van!

2016. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az ideálom vagy ;)
2016. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csaj vagy, vagyis simán. Ha csávó lennél akkor viszont hatalmas eséllyel senkinek hacsak nem hasonlítasz az alábbi főtípusoka: James Bond, Bruce Lee, Svárcenegger, Jack Nickolson, Rozsomák az iksz menből, ifjabb Toguro, Elvis, Johny Bravo, Dicaprio, Baszont (szkuvi gazdája), Majkacigány, Berki, Alonso.
2016. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Estét szépet !


Nekem vagy,nagyon is.Nem kell válogatni,mert az ember egyedül marad.

Ide veled.

2016. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Ne abból indulj ki "mi van a piacon" hisz ahány ház annyi szokás, és annyi féle ízlés. Nem a hajszín és a szemszín alapján döntjük el mi férfiak hogy a hölggyel akarunk e kapcsolatot vagy sem... a személye fontosabb ennél. Legalábbis nekem nagyon!


Lehet ezért vagyok szingli :D


26F

2016. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!