Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit számít, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít, ha valakinek különleges szemszíne van?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ettől lesz egy kapcsolat hosszútávú, ezt én is tudom. De ismerkedésnél számít valamit? Ha a másik fél belsőre szimpatikus, normális, akkor ad egy kis extrát? Például a centrális heterokrómia?

Visszaolvasva elég hülye kérdés. :)



2016. jan. 9. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán. Talán tetszik, mert szép. De nem fog előnyben részesülni a többiekkel szemben, mert szebb a szeme. :D

De valakinek meg a zsánerei a különleges szemű emberek, szóval valakinél ez kifejezetten előny. :)

2016. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátomnak centrális heterokrómiája van, azt hiszem.

Ismerkedős fázisban sokszor néztem a szemét, nagyon megfogott. De persze nem emiatt szerettem belé :D

2016. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a szemem, és a lányok inkább csúnyának tartják, mint különlegesnek.
2016. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem elég sokat számít...gólyatáborban volt egy lány akinek baromi szép kék kontaktlencséje volt de ennyi és folyton mentek rá a srácok!
2016. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy számít! Nem győzöm keresni a tekintetét, hogy elvesszek a gyönyörű szemeiben. :D
2016. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint semennyit, vagy inkább taszítja őket, mert nem vagy eléggé tucat tömegtermék.


Nekem egyébként szürke szemem van centrális heterokrómiával és iszonyatosan sikertelen vagyok a nőknél.


[link]

2016. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálam általában senki sem veszi észre, pedig alapjáraton elég feltűnő. Biztos más tulajdonságom elvakítja őket..heh.. :D
2016. jan. 10. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!