Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok mi alapján írnak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mi alapján írnak itt rá valakire?

Figyelt kérdés
Az milyen már, hogy tavaly 4 nő is rámírt, ismerkedni akart volna 1-1 válaszom alapján? Nő vagyok, sosem adtam ki magam férfinek, csak valamiért mind a négyen azt hitték és így megkerestek, hogy szimpatikus amit írtam, meg mittudomén... tiszta kínos. Nem is értem, miért megy itt nagyban a panaszkodás, hogy a mai világban nem lehet ismerkedni, csak írd le a véleményedet, ne legyél arrogáns és a lányok csak úgy potyognak az égből :)
2016. jan. 19. 20:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszem.

Rám eddig egyetlen lány írt itt azért mert ismerkedni akart, de aztán kiderült, hogy egy arrogáns, beképzelt, könnyűvérű, flegma lány. Mindez 6 év alatt.

2016. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Rám is néha tök randomba rám írnák, de férfiak, és nő vagyok

Szerintem kínjukba már nem tudnak mihez nyúlni

2016. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%

#1 :D


#2 Rám írtak már páran, de inkább unalmas süketelések voltak. 2-en meg össze akartak jönni velem. Szóval...


Amúgy esélyeid 300%-al növeled, ha a "hány centis a péniszetek srácok" kérdés alá beírod, hogy "22"

2016. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Vagy ha a 'még szűz vagy-e' kérdéshez pl 19 évesen :))

2-es

2016. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Néha full resetet kell nyomnom a postaládámon, nem férnek el a levelek...ennyi begőzölt szukát :D
2016. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%

#5


Talán nem kellene minden kérdéshez odaírni valami nagyképű kitalációt magadról ahogy szoktad...

2016. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ó, jó is hogy mondod, mondjuk 27 oldalt idegfeszítő kitörölni. Még a végére érek :( :D
2016. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Engem leoltani szoktak privátban, de sokan közölük alpáribb módon teszi, mint ahogyan én teszem nyilvánosan egy-egy hozzászólásban. Jókat röhögök, aztán delete.
2016. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

#6 ajánlanám, a napi frusztrációt máshol add ki.

Hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni.

Egyébként köszönöm az építő jellegű kritikát,tényleg!!

Sokat jelent!

2016. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én nem írok itt rá senkire társkeresési céllal, inkább ha valami olyan mondanivalóm van neki egy kérdése vagy hozzászólása alapján, amit jobb így. Rám írtak már mindenféle indokkal, legtöbb eddig anyázós vagy bunkó vagy tapintatlan volt, természetesen minden ilyen tiltólistán.
2016. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!