Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi alapján mondjátok valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján mondjátok valakire hogy gazdag?

Figyelt kérdés
Ezt le lehet vágni első találkozáskor is? Vagy ha mondjuk elvisz a lakására mik azok amikből levágod hogy jól megy a sora. Ha mondjuk nem is olyan feltűnően csinálja :) Szerintem mondjuk az hogy vkinek Iphone-ja van nem jelenti azt hogy gazdag... De mondjuk egy nagyobb TV, szauna, jól felszerelt szép lakás, autó már jelenthet valamit. Nálatok hol kezdődik a gazdag? Mennyire éreznétek magatokat kellemetlenül egy ilyen közegben? :) Fontos számotokra? Mit gondoltok a pénzesebb emberekről, saját tapasztalat érdekel.

2013. máj. 16. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Lakás elhelyezkedése, lakótársak száma, felszereltsége. Ha már valakinek egy jobb budai lakása van, még akkor is, ha hitelre (lévén, hogy a törlesztés se két fillér), az szerintem már gazdag. Ha nagy, lapos tévéje van, akkor is. Van, aki ennél kisebb jelekből is megállapítja, hogy ki gazdag (cipő, óra), nekem ezekről fogalmam sincs.


Kellemetlenül nem érzem magam, de nem is érzem magam jobban. Az ő dolga, hogy mennyi pénze van, és mire költi.

Van jobb módú barátom, és van, akinek már én is gazdagnak számítok, nekem nem ez határozza meg az embereket.

2013. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem sem ez a fontos csak érdekel kinek mi hogyan. Sokaknak mi is gazdagnak számítunk én ezt mondjuk annyira nem érzékelem...
2013. máj. 16. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Tévéből még nem,mert annál lehet,hogy csak "megadja a módját",de hitel,vagy spórolás.

Apróságokból jön le igazából.

2013. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek az apróságok érdekelnének. :D
2013. máj. 16. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem havi 1 millió felett van a nettó fizetésem, mégsem vagyok gazdag, teljesen átlagos életet élek.
2013. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hála istennek jól élek, és mindenem meg van. 20 éves vagyok, a fiúm 24. Sajnos éppen az okoz nehézséget a kapcsolatunkban, hogy én jobb módú vagyok. és ő pedig szinte semmit sem fogad el, mert nem akar kitartott lenni. Azért nekem meg az a problémám, hogy ha megakarom tartani Őt, akkor lejjebb kell adnom az életszínvonalamból. Azért az sem jó, hogy az ember megengedhetne magának ezt azt, de a párja egoja ebben megakadályoz.
2013. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen vannak ilyen problémák is szerencse nálunk ezzel nincs gond. Ha a havi nettó 1 millió nem számít gazdagnak akkor szerinted mi az? :D Maximum gazdag vagy csak úgy csinálsz mintha nem lennél az. Ami jó mert legalább megtakarítasz egy csomó pénzt.
2013. máj. 16. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem nem tudnak kategorizálni sokan, mert kicsit ellentmondásos vagyok. :D Mindenfelé utazgatok, de egy teljesen egyszerű autónk van. Márkás cuccokban járok (a minőség miatt csakis), de márkajelzések nélkül. A házunk kívülről átlagos, belülről luxusosabb. Apple termékem van, de a mobilom egy régi Nokia 3120. Szóval kicsit fura. :D De én így boldog vagyok. Valahogy nincs szükségem egy nagy kocsira, meg nem szeretek feltűnni. Azt szeretem, ha pl. az eszemmel tűnök ki, de nem tartom szükségesnek, hogy mindenki "levágja", hogy gazdag (?) vagyok. Szerintem ez csak ellenszenvet kelt. Tapasztaltam sajnos, mikor elszóltam magam, hogy ez meg az nem is drága... Meg amikor egy ismerősöm megkérdezte, hogy hova megyek nyaralni és azt mondtam, hogy egy amerikai barátnőmék jachtjára Franciaországba... Szóval a baráti köröm is vegyes, de nagyon kevés olyan ember van, aki tényleg közel áll hozzám, de itt ugye nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos. 23/l
2013. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer egy jól kereső apa úgy döntött, hogy elviszi vidékre 7 éves kisfiát azzal a céllal, hogy megmutassa neki, milyen szegény emberek is vannak, és hogy a gyermek meglássa a dolgok értékét, és felfogja azt, hogy milyen szerencsés családban él.

Egy egyszerű falusi család házában szálltak meg, ahol egy napot és egy éjszakát töltöttek. Amikor a vidéki út végén tartottak, az apa megkérdezte fiát.

- Nos, mit gondolsz erről az útról?

- Nagyon jó volt apa!

- Láttad, hogy némelyek milyen szükségben és szegénységben élnek?

- Igen.

- És mit láttál meg mindebből?

- Azt, Apa, hogy nekünk egy kutyánk van, nekik négy. Nekünk egy medencénk van otthon, ők meg egy tó partján laknak. A mi kertünket lámpák árasztják el fénnyel, az övékére pedig csillagok világítanak. A mi udvarunk a kerítésig tart, az övéké addig amíg a szem ellát. És végül láttam, hogy nekik van idejük beszélgetni egymással, és hogy boldog családként élnek. Te viszont, és Anyu egész nap dolgoztok, és alig látlak titeket.

Az apa csak fogta a kormányt, vezetett csöndben, mire a kisfiú hozzátette:

- Köszönöm Apa, hogy megmutattad, hogy milyen gazdagok is lehetnénk.

2013. máj. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!