Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok mi alapján írnak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mi alapján írnak itt rá valakire?

Figyelt kérdés
Az milyen már, hogy tavaly 4 nő is rámírt, ismerkedni akart volna 1-1 válaszom alapján? Nő vagyok, sosem adtam ki magam férfinek, csak valamiért mind a négyen azt hitték és így megkerestek, hogy szimpatikus amit írtam, meg mittudomén... tiszta kínos. Nem is értem, miért megy itt nagyban a panaszkodás, hogy a mai világban nem lehet ismerkedni, csak írd le a véleményedet, ne legyél arrogáns és a lányok csak úgy potyognak az égből :)
2016. jan. 19. 20:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
6, az ilyen reklámok miatt írunk rá prog. utazóra, mint amilyet most csináltál neki.
2016. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
58%

#11


És akkor most emeljünk neki pantheont?


AMúgy mindig megvoltak az oldal nagy hantásai: cam008, dowd, evakuátor, jakabzoli stb.

2016. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%

Köszönöm, köszönöm!!

Lassan megalakul a P.U.Fan Club!

Lesz póló, baseball sapka,igény szerint alsónemű is,PUFC felirattal!

Ha elég pénzmag gyűlik össze,szektásodunk!!!

Mai életbölcsességem a következő :addig jár a korsó a kútra, míg el nem unja...

2016. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
#12 ha látnál is,nem csak néznél, észrevetted volna,komoly kérdésekhez komoly válaszokat szoktam odaböfögni,akár egy kisebb novella hosszúságúakat is.
2016. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#14


Akkor erre most mi szükség volt? Egyáltalán nem tűnt poénkodásnak (kiindulva az oldal nagypofájúiból - cam008 meg a többiek - sajnos az ilyesmi nem tűnik viccnek...)

2016. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én akkor szoktam ráírni valakire, ha a témával kapcsolatban érdekesek a meglátásai. (teszem azt én teljesen más szemszögből néztem a dolgot)

Illetve, ha nagyon jót szólt be.


A párkeresés az egy teljesen tárgytalan téma.


Viszont rám is írtak már lányok, hogy lenne-e kedvem ismerkedni. Sőt volt egy felhasználó, aki a "válaszaim alapján" egy 40 év körüli pasasnak azonosított be. Hiába írtam, hogy sem 40 sem férfi nem vagyok, kb lehazugozott, és elküldött a fenébe... "kiábrándult belőlem". o.O :D

2016. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 opened paradise ***** válasza:
100%

Tök random dolgokra írnak az emberek. Vagy ha ugynaúgy gondolkodnak,vagy ha megnevettetted őket.

Van amikor ugyanarra a választa többen is.

2016. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Bezzeg nekem nem ír senki, pedig tök jókat írok :D
2016. jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Van még egy típus, aki reklámoz valamit. Volt idő, amikor sorozatban kaptam több válaszomra is ilyen privát üzenetet. Gondolom, ment sorba. :-)
2016. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Sunshinedoll ***** válasza:
Én senkire nem írok rá, senki se szimpatikus itt :D Ha szimpatikusok is lennének se írnék senkinek, nem vagyok olyan típus, meg igazából nem értem, hogy aki privátot ír annak mi a célja, főleg ha egyből tudom h nem is egy városban lakunk. biztos nem megyek el randizni vagy haverkodni az ország másik végébe, jó fej embereket meg a közelben is találok. De lehet én vagyok az undok :D
2016. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!