Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kialakulhat valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác. Egész régóta ismerem, aztán pár hónapja kavartunk buliban. Azóta is elfordult nem egyszer, nem kétszer. :) Mindig jóban voltunk, de csak "haverok". És ez az egész csak úgy szórakozás volt, mind a kettőnk részéről. (hozzáteszem ő az ilyet nem nézi le, nem kell beszólni.)

Csak hát egyre többet beszélünk, néhány hete eljutottunk arra a szintre hogy napi 5-6 órát a neten, a haverjaival való találkozást lemondja miattam stb... Múltkor beszéltünk komolyabb érzelmi dolgokról is, ölelgetett. És pár napja már becézget is.

Közben imádjuk csesztetni egymást, hasonló a humorunk, szerintem elég jól szórakozunk egy más társaságában.

Én is csak az utóbbi időben kezdtem rádöbbenni hogy talán többet szeretnék, lehetséges hogy ő is hasonlóképpen van?

Sok mindenben gondolkodunk hasonlóan, például abban is hogy amíg nem szeretjük a másikat teljesen felesleges párkapcsolatot kezdeni. De szerintetek ha a dolgok valahogy így folytatódnak lehet több is? Mert ez rég több mint barátság, valahol a határon. :)

De közben persze nem tudok mindent az életéről, az se biztos hogy mindig minden szava igaz. De elég sok időt szán rám, csak épp ki tudja hány lánnyal van így nem?

19/L


2016. jan. 19. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenképp légy nyitott felé továbbra is. ha szeretne vmit akkor majd lép
2016. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!