Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem magam, miért zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magam, miért zavar ez most?

Figyelt kérdés

Három és fél évvel ezelőtt baráti társaságon belül megismerkedtem egy nálam sokkal idősebb férfival. A korkülönbség nagyon sok volt közöttünk. Mivel azonos baráti körben maradtunk rendszeresen találkoztunk. A férfi a maga módján mindig mutatta hogy többet szeretne tőlem mint egy barátság. Én csak barátként tudtam tekinteni rá mivel más férfiért dobogott a szívem, eleinte viszonzatlanul. Pár hónap múlva megtört a jég és összejöttem azzal akiért dobogott a szívem: az egyik legjobb barátjával.

Egy hónapon belül ő is összejött egy nővel aki finoman említve sem volt az ideálja soha. Mindenkit meglepett a választása az ismeretségi körünkben.

Azóta eltelt 3 és fél év. Nem beszélünk, kerüljük egymást még az utcán is. Ha mégis látjuk egymást a városban a férfi elfordítja a fejét. Az első évben kigyót-békát kiabált ránk az ismeretségi körünkben, mindennek elhordott minket.

Ma egy közös ismerösünktől megtudtam hogy esküvőre készül a barátnőjével. Vásárolt már egy újépítsű lakást és rendelt a szalonból egy felextrázott Mercedes GLA autót 12 millió forint értékben.

Amint meghallottam úgy érzetem magam mint ha a torkomon akadt volna a falat. Féltékeny nem vagyok, mert az első pillanattól kezdve ismertem az anyagi helyzetét(mérnők saját céggel az épitőiparban) és a felém táplált érzelmeiről is tudtam igy ha a pénzre mentem volna mint egy gold digger ma vele lennék és élvezném a jólétet. Nem tudtam szexuálisan tekinteni rá soha.

Mégis ma olyan gondolatok merültek fel bennem, hogy egy olyan jellegtelen nőnek mint a barátnője hogyan lehet ekkora szerencsés az életben. Egy befolyásos és gazdag ember felesége lesz. Nem tenném a kezem a tűzbe hogy késöbb nem-e fogja kék-lilára verni ha tudatosul benne hogy ezt a borzalmat vette feleségül és vele kell élnie vagy nem fogja-e agyba főbe csalni.

Nem értem magam, miért merülnek fel ilyen gondolatok bennem?

Minden lehetőség előttem volt akkor és tudatosan nem éltem velük mert nem akartam. Ma sem tudnék vele lenni mint barátnő vagy feleség hiába a GLA, mondjuk az igazság az hogy ez az autó a kedvencem. De sajnos az ára miatt még használt állapotban is álom marad számomra.


2016. jan. 20. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egy emlék. Élj vele. Volt egy döntésed. Ezt el kell fogadnod, és hát az vesse az első követ... Nem szabad itélkezni. Az fájni szokott. :)


Kivánom, hogy te is boldog légy. Lehet h épp téged cukkolt aztán meg ez a párkapcsolat lett belőle.

2016. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nőből vagy, ennyi :)

amúgy meg remélem csak egy sima provokatív kérdésről van szó.

2016. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem valahol mélyen ott van benned, hogy a nő helyett te lehettél volna az akié mindaz lesz, amit a másik nyújtani tud. Hiába döntöttél jól, a másik lehetőségnek is van csábereje (egy érted odáig teljesen oda-vissza lévő pasi, jómódú stb) és most fejben ott van a mi lett volna ha...


Szerintem ez valahol természetes reakció, hogy jó bevallod magadnak, hogy kicsit féltékeny vagy a másik nőre, még akkor is ha tudod, hogy helyes döntést hoztál.

2016. jan. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
VALÓSÁG, nem provokáció.
2016. jan. 20. 00:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném bántani a barátnőjét, de nem a férfi ideálja. Neki a modell külsejű nők tetszenek. A barátnője olyan messze van a modellektől mint Makó Jeruszálemtől.
2016. jan. 20. 00:28
 6/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az én párom ideálja is olyan messze van tőlem, mint ide a kenguruk földje :)

Mégis együtt vagyunk a párommal békében és boldogan nagyon rég óta. Az idea egy dolog.

2016. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha kicsit később,majd rájössz,hogy már egyáltalán nem számít kivételesnek az, ha külsőre bénább nő talál magának sikeres férfit.(anyagilag és kinézetre)

Van olyan, hogy szerelem és vannak olyanok,akiknek a megállapodás az elsődleges céljuk,tehát családot akarnak és ehhez keresnek társat.


Sok embert egy jobb ruha teljesen más emberré tesz külsőre.


Szerintem ez nem irigység részedről kérdező, hanem csak ledöbben az ember, ha valakit régóta ismer,és tudja, hogy másként képzelte volna el a sorsának alakulását.


Én is ledöbbentem,mikor egy ismerősöm,aki mindig sikeres és szép volt, tönkrement a házassága.

2016. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!