Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, ha a fészbuk tele van szerelmesek, boldog párok képeivel, állapotaival stb?

Figyelt kérdés
Őszintén, 22 éves lány vagyok, 2 éve van párkapcsolatom, DE nem azon a szintem vagyok hogy hetente töltök fel fotót, mert étteremben vagyunk, mert szex előtt vagy szex után vagyunk, vagy mert nagyooon boldogok vagyunk stb...Én 2 év alatt pár közös képet tettem ki, mert tudom hol a magánügy ( meg lehet hogy nem is kis 16 éves vagyok, akik jaj de nagyon szerelmesek már egy hónap után)...azt is utálom, ha folyamatosan kiírják, hogy most vele vagyok, most szerelmes vagyok, most boldog vagyok stb ilyen olyan állapotokat!! fuuu és akik már fél éve együtt vannal és eljegyzik egymást, jaj mert ő az életem szerelme stb....na hát :D én ettől frászt kapok!!! :D ( letörölni nem fogom magam, csak ezeket az emberkéket tiltom le, mert sokk ami sok! :D )

2016. jan. 13. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
de nagyon zavar jó 5let már én is tiltom őket
2016. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Én se teszek ki annyi közös képet, csak néha 1-2-t, de ettől még hidegen hagy, ha valaki napi ezret posztol. Egy másodperc továbbtekerni.
2016. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%

Minden ember azt csinál, amit akar, ha téged zavar, akkor töröld őket, de egyébként meg ne ítéld meg őket azért, amit tesznek. Ha nekik ez így jó, akkor oké, neked semmi beleszólásod nincs az életükbe. Fogadd el, hogy ők így viselkednek, csak ennyit tudsz tenni, mivel őket megváltoztatni nem tudod.


Ja, ha meg irritál téged, jó ötlet: fb-on se kötelező lenni! Ha meg ott vagy, akkor meg szelektálj, vagy viseld a következményeit!

2016. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Miért zavarna? Az én életem sokkal királyabb. :D
2016. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Pedig van valami oka melyen, hogy igy zavar. Ha minden rendben lenne a kapcsolatodban es boldog lennel, akkor orulnel masok boldogsaganak, vagy legrosszabb esetben nem erdekelne, de biztos, hogy nem aladnal ki ilyen szinten. Sepregess a sajat hazad tajan ;)
2016. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem, a nagy részét már rég átsiklik a szemem. De ha mégsem, néha megeresztek egy lájkot, elvégre csak örülni tudok, ha boldogok.
2016. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Ha leállítod a követésüket akkor nem fogod látni amit posztolnak.

Egyébként meg azt csinálnak amit akarnak, az ő profiljuk.

És aki minden nap változtatja a profilképét valami tükörben pózolós baromságra az jobb?

Mellesleg közel sem olyan biztos, hogy azok a kapcsolatok olyan tökéletesek lennének, sőt...

2016. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Ha csak néha-néha látnék 1-2-t, azzal nem lenne bajom. De az, hogy szinte semmi mást nem látok, csak azt, az egyszerűen kiborít egy idő után.


Nekem nincs barátnőm és sose voltam a lányok kedvence, nem vagyok irigy rájuk, az utcán is látok párokat, semmi bajom velük, de fb-n az a mindenki vidám, mindenki boldog, mindenkinek tökéletes élete van, engem valahogy kiborít. Látszik a képen, hogy távol áll a valóságtól. Valahogy így:

[link]


Aki hasonlóan gondolkodik, mint én fogadja meg #3-as tanácsát: ne használja.


Kérdező: na az eljegyzés, az nálam mindent visz, főleg, hogy 2 hónapra rá, meg egyedülálló :D

2016. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

nincs fészbúkom, és soha nem is lesz.

pont ez miatt :)

mármint hánynom kell az ilyen posztolgatós gyökerektől, a szánalom netovábbja az ilyen viselkedés.

2016. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

Ó, ez apróság :D Mondjuk most így karácsony környékén tényleg elég idegesítő volt mindenhol csak azt látni, hogy az ember áll és néz ki a képből a karácsonyfa előtt vagy valami random helyszínen, de ez a net előtt is így volt, csak akkor még családi fotóalbumokban mutogatták egymásnak.


Na de az igazi kínzás a nyomorék idézetek, sok esetben valami egészen totál oda nem illő random képpel illusztrálva! Na az ilyeneket osztogatókat tiltottam le a fenébe, de rögvest.

Plusz még az is vicces, amikor a mai fiatalságra és annak fb- meg gépfüggésére rendszeresen panaszkodó illető posztol óránként minimum három marhaságot minden egyes nap :D

2016. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!