Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, hogy anyukámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy anyukámat bámulják a férfiak az utcán, hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek vele pl. boltba bemegyünk ott is a fenekét bámulják meg rá is szoktak köszönni idegenek csak úgy, meg hallom amiket beszélnek róla. Hogyan tudnám ezt kezelni? Meg mikor vele vagyok és odafügyülnek neki akkor én mit tegyek?

2015. dec. 29. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Anyád jó nő örülj neki.A gyereknek nincs joga a szülő életébe avatkozni, ez a rend.Fogadd el.
2015. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hogyan öltözködik anyukád?
2015. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mondd ezt meg anyudnak, hiszen téged szeret a legjobban. Kérd meg arra, hogy próbáljon párszor visszafogottabban öltözködni, farmert venni fel pulcsival, sállal, hosszabb dzsekiket. Nem akarod megváltoztatni, csak legyen szíves a te kedvedért. Át fogja gondolni a kérésedet biztos.

Ismerek még ilyen helyzeteket, sőt olyanokat is, amikor a lány osztálytársai voltak a fiatal anyuka komoly udvarlói.

Nagyszülőknek is szólhatsz halkan akkor, ha pár hét múlva sincs változás, s megkéred őket, hogy beszéljenek erről neki egy kicsit visszafogottan.

2015. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz azokkal akik odaszólnak, mást nem tudsz tenni
2015. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1-es: ez nem így van. Egy gyerek csak a saját szüleire van utalva nagyon sokáig, ők jelentik neki a biztonságot, ez arra is érvényes, ha az anyuka a gyerek szeme előtt hordja haza a fickókat. Te ezt miért nem tudod amúgy?

Felnőttként meg kell tudni oldani diszkrétebben az elismerés, szeretet, szex vágyunkat. Kérdező, nem tudom milyen nemű vagy, de kislányokat komolyan meg tud viselni lelkileg egy kihívó anyuka, több szempontból is.

2015. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezek szerint anyád jó nő. És mit csináljon ezzel?! Bújjon zsákba?

Inkább törekedj arra, hogy annyi idősen te is olyan dögös legyél, mint ő. Feltételezem egészséges, csinos, ad magára, és jól érzi magát a bőrében. Szerintem ez irigylésre méltó.

2015. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyébként honnan veszitek, hogy kihívóan öltözködik?

Az utcán utánam is megszoktak néha fordulni.. Farmer és pulcsi, vagy farmer, póló, blézer..miért? Mert jó a seggem, jól öltözködöm és szép az arcom.


Nem kell ahhoz kipakolnom magam, hogy kívánatos nőnek lássanak.

2015. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem túlságosan rámentél erre a dologra.

Teljesen átlagos nőket is rendszeresen végigmérnek.

2015. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, persze valamennyire azt megértem, hogy megnézik mert a barátaimmal mi is megszoktuk nézni a lányokat, de azért nem fütyülgetünk meg a többi, nem igazán öltözködik nagyon feltűnően
2015. dec. 29. 16:54
 10/12 anonim ***** válasza:

De szeretem, mikor látatlanban ítélnek itt a jóképességűek (lásd: kihívó öltözék).

Lehet ám klassz hátsója egy ócska melegítőben is, nem kell ahhoz utcasarkinak öltözni, hogy tetszetős legyen valaki!

2015. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!