Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek mit érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek mit érezhet?

Figyelt kérdés

Mit érezhet a nő írántam?


Idézem amit mondott.: "Olyan mintha már ezer éve ismernélek, nagyon jól érzem magam veled. Alíg várom már hogy találkozunk, alíg várom hogy írj vagy én írjak neked. Mindig csak te jársz a fejembe, egésznap csak rád gondolok. Ez több mint egy barátság, több vagyok neked mint a barátnőd köztünk sokkal több van. Csak téged kívánlak senkimást.



2016. jan. 20. 10:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezt kiegészíteném anyivval. Hogy szeret hozzám bújni, azt is szereti ha én bújok hozzá. Ez nagyon ritkán van, mert nem vagyok az a bújos fajta. Szeret ölelni, puszilni, mindig mosolyog ha meglátt, úgy szintén én is. Mindig aranyosan nézz. Ő úgy gondolja ha szakítanánk, maradjunk meg barátok.(Hozzá tenném, hogy ettől nagyon fél.) Ő azt szeretné, ha szakítanánk mindig maradjunk meg egymásnak. Szóval maradjunk jóba. Volt hogy egyszer kérdezte, soha nem fogsz úgye elhagyni?
2016. jan. 20. 10:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Menekulj amig nem keso.
2016. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Ki fejtenéd bővebben? Kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy miből gondolod ezt hogy jobb lenne menekülni.
2016. jan. 20. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:

mit?hát ez már valami szerelemszerűség :D


ha nem vagytok kapcsolatban,akkor gondolkozz,szeretnél-e tőle valamit,mert ő tuti beléd van zúgva! kedves szavak és ledobja a bugyiját is neked :)

2016. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez így elsőre tök jónak tűnik, de a csajnál ott a kakukk. Eléggé psycho ez a szöveg amit idézel tőle. Vigyázz nagyon vigyázz. Egy ilyentől nem lehet megszabadulni. Később tönkretesz minden új kapcsolatod, elűzi a barátaid... Igazi sárkány kató...
2016. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"2. Ki fejtenéd bővebben?"

A volt baratnom aki ilyeneket mondott, teljesen kifordult magabol a legkisebb problemak hatasara is. (ordibalas, stb)

2016. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt,hogy hülyére vesz és el akar választani a barátnődtől,aztán röhögve lelépni,ezt érzi.


Ez valami jó nőnek számít,hogy fennakadtál ezen a tényleg psycho dumán??

2016. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsit figyelmetlenül olvastam,illetve nem olvastam még az alsó kommentet.


Most jártok vagy sem??Ebből ítélve ő járni akar,te meg nem annyira?

2016. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erős vonzalmat, amiből még akármi is lehet.
2016. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt is hozzá tenném, hogy azt mondta nagyon szeret. Kérdeztem tőle, hogy szerelmes is vagy-e? Azt mondta azt nem tudja, csak azt hogy nagyon szeret.
2016. jan. 21. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!