Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szokott rám gondolni, de inkább ünnepekor. Úgy magától, nem nagyon szokott kedveskedni. Két év alatt meg tudnám számolni, hogy hányszor főzött, sütött nekem. Leginkább akkor kedveskedik, ha én is neki. Mondok egy példát, rajzolok neki akkor ő is nekem. Volt idő mikkor naponta, szinte naponta dobálta be nekem a leveleket, a postaládába. Nagyon örültem neki, de azért minden nap már kicsit sok volt. Beszéltem vele erről, nem bántásból (remélem nem bántottam meg.) Mondtam neki örülök, tényleg örülök de azért nem olyan mindennap. Ez úgy fél éve volt kb... Leginkább akkor szokott főzni, ha meg kérdezem tőle, hogy mit főzöl nekem? Ez persze mégsem olyan, mintha magától lenne.

2016. jan. 20. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Bözsi néniről van szó, vagy..?
2016. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen igen Bözsi néniről. :) Te hallottál róla, valamit? Még is merre lehet, nem tudod véletlenül?
2016. jan. 20. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem postás, amúgy mivan? tök értelmetlen az egész, nem tudom leszűrni a lényeget
2016. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát megmondom őszintén, ez annyira egyéb kérdés, hogy na!

És jó éjszakát is kívánok hozzá!

2016. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod leszűrni mert a szzűrő is nála van!
2016. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!