Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok csaj miert oltozkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csaj miert oltozkodik ennyire egyoldaluan?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit, regen olyan volt, hogy barmilyen szint folvett, most ugy facebookon, mint valosagban feher, fekete, piros, bordo, bezs, szurke szinu cuccai vannak. Regebben citromsarga ruhaja volt, rozsaszin miniruha, most az osszes ruhaja fekete, piros vagy feher.

Mitol valtozhatott ennyire meg?


2016. jan. 21. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tél van. Más színek divatosak télen, mint nyáron.
2016. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolom idősödik,és komolyodik.

Némely munkahelyen sem veszik jó néven ha kanári madárnak öltözik az ember.

Letisztultabb színeket hord,nem tudom ezzel mi a probléma?

2016. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
23 eves, egyetemista, nem dolgozik meg. Nem csak telen, nyaron is mar csak ilyen szinekben jart. Semmi rozsaszin, se zold, se pink...
2016. jan. 21. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért mert te megismerkedtél most valakivel akinél ezt felfedezted még nem jelenti azt,hogy sok csaj egyoldalúan öltözködne.Amúgy meg akkor illene rá ez a jelző ha,csak feketében járna mint az emósok vagy rockerek pl.
2016. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is máshogy öltözködöm most, mint 4-5 évvel ezelőtt. Változott az ízlésem ilyen téren, már másmilyen ruhák tetszenek.


Egyébként hasonlóan vagyok mint az illető nő, régebben én is hordtam citromsárga fölsőket, meg pink nadrágot, aztán váltottam, nekem is a fekete, szürke, barna mostanában a főbb "színeim". Nem várhatja el senki, hogy mindig ugyanazokat a színeket szeressem, hadd döntsem már el én, hogy épp mi tetszik.


20N

2016. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En mindig maskepp oltozkodom. A rikito szinek nem tetszenek. Telen meg plane nem
2016. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt hordja ami neki tetszik, illetve szerinte jól áll neki. Én sem hordok zöldet, pinket, mert nem tetszik. A piros-fekete kombót a legtöbben szexinek tartják. Örülök, hogy ez a legnagyobb problémád.
2016. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én például azért mert anyuka lettem, egyedül nevelem a fiam, és nincs pénzem új ruhára
2016. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Meg azért is, mert ha harmonizáló színű ruhatárat szeretne az ember (cipőt, táskát, ékszereket beleértve), akkor nem variálhat bármilyen színt.

A legtöbben viszont nem rendelkezünk annyi pénzzel, hogy több párhuzamos ruhakészletet tartsunk fenn.

A pink meg a citromsárga alig illik pár színhez, főleg ahhoz a bordós világhoz nem.

2016. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Praktikum. Nem mindenki ér rá állandóan a ruhatárával foglalkozni. Nekem is egyféle tónusú ruháim vannak, amik illenek hozzám, jól állnak, és a reggeli rohanásban nem kell nagyon gondolkoznom rajtuk, mert bármelyik bármelyikkel felvehető és szalonképes vagyok vele. A cipőm, táskám is passzol hozzá.
2016. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!