Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 26 éves csaj is öregnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 26 éves csaj is öregnek és elítélendő egy 18 éves mellett?

Figyelt kérdés

Írt itt ki valaki egy kérdést, hogy engednék-e a fiukat, aki 17 éves a 39 éves nőhöz költözni.

Barátom 18, én 26, és hozzám akar költözni érettségi után. Ez is elítélendő?


2016. jan. 7. 13:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Áhhh, hogy lenne már? Én apám 19 volt, anyám 27, nem látszott a korkülönbség se külsőleg ,se szellemileg. Azóta is együtt vannak már 30 éve. 26 évesen nevetséges, hogy öreg legyen egy lány.
2016. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%

A 8 év nem 22.

Ne kekeckedj :)))

2016. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

A 39-17 sem elítélendő, csak röhejes.


A 26-18 valamivel jobb, bár én is 26 éves vagyok és elképzelni nem tudom, mit ehetne egy korombeli lány egy 18 éves fiún. Nekem már a nálam 1-2 évvel fiatalabb fiúk is olyan komolytalannak tűnnek...

2016. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
44%
Azért a fenn említett példa, és a ti esetetek között van pár év korkülönbség. Igazából akármilyen érett is egy 18 éves fiú, nekem még kölyök. De ez a ti döntésetek, és persze azért a családjának is van beleszólása.
2016. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Eszes gyerek, lesz, aki eltartja. Végülis, ha idősférfi-fiatalnő mehet, legyen néha fordítva :)
2016. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%

Senkivel nem kell foglalkozni, ha szeretitek egymást.

Én 27 vagyok, párom 23, volt, aki már erre is tette a megjegyzéseket, de pont le kell $zarni...

(Engem pl az idősebb pasik abszolút nem vonzanak.)

2016. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
akkor ítélendő csak el, ha pl. 13-14 évesen szedett fel felnőtt férfi létére, na akkor fúj, amúgy nincs köztetek nagy korkülönbség így hogy már 18 vagy
2016. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
ja mert a huszonéves lányok annyira felnőttek ugyanmár elég sokan gyerekesek köztük is , ahogy a 18 évesek is lehetnek komolyabbak ez ember függő pár év simán belefér +--ba akár fiú akár lány részéről iylen korban már.
2016. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Elírtam, bocsánat: "Egy 26 éves csaj is öregnek számít, és elítélendő.."


Én se gondoltam volna, hogy beleszeretek nálam fiatalabba, még az 1 évnél fiatalabbat sem tudtam társként tekinteni, de neki sikerült elérnie.


A családja szeret, sőt, örülnek is hogy együtt vagyunk, motiválom a fiukat a tanulásra.


Ahogy olvastam az említett kérdést felmerült, hogy talán már én is öreg vagyok, és elítélendő ez is :/

2016. jan. 7. 13:56
 10/31 anonim ***** válasza:

Azert ez nem annyira durva. Nem mondom hogy eletreszolo lesz (bar ki tudja), de tobbeves komoly kapcsolat lehet belole.


Az a gond altalaban a nagy korkulonbseges kapcsolatokkal, hogy az idosebb mar megallapodni, csaladotalapitani akar, a fiatalabb meg meg nem akarja magat lekotni annyira. A biologia egy kicsit csal a ferfiak javara a korkulonbseg ugyeben, kicsit lehet idosebb, az meg mukodik, de ugyanaz a helyzet akkor is, ha a ferfi a joval idosebb.


Kerdes mi lesz belole ha eltart addig ugy 25 ev mulva, mikor a no mar 50 feletti oregasszony lesz, a ferfi meg 43 eves ereje teljeben levo ferfi.

Az a veszelye, hogy ha az idosebb lany lekoti magat, gyerekeket szul, tiz-tizenot ev mulva o mar nem lesz ellenfel egy ferfinal par evvel fiatalabb novel szemben. Ez a kockazat benne van a pakliban, de neked kell erezni, hogy mekkora az eselye.

2016. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!