Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők 80%-a a kigyúrt/gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők 80%-a a kigyúrt/gazdag pasikra hajt, olyanokra akiknek jo autójuk van: BMW, Mercedes, Ferrari ilyesmik. Miert?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 16:40
 1/9 anonim válasza:
a szutykok lehet bár izmosnak lenni tényleg nem hártány
2016. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérem egy ismert szociológusok által elvégzett felmérést, melynek az eredményi bizonyítják az általad említett 80%-ot, illetve nevezzük meg mi tartozik az "ilyesmik" kategóriába, köszönöm. :)
2016. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ebből csak az derül ki, te kiket tartasz "nőnek".
2016. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az "ilyesmik"-re inkább azt értem hogy a gazdag pasikra de elmondom hogz mire ertem: "a nők általában minden nő személy, "legyen kicsit kigyurva,legyen jo pasi de főként gazdag hmm ha van 1 BMW-je akkor nalam bejön a pasi' kb ezt mondják a nők nem az összes. es Bocsi ha vlakit megsertek :)
2016. jan. 21. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom te melyik bolygón élsz, de felénk ez igen ritka. Az átlagos nőknek az átlagos pasik szoktak bejönni, mindenki nagyrészt a hozzá hasonlót keresi. Persze vannak kivételek, meg felszínes emberek, de nem csak nők... és semmiképp nem 80%, azért az nagyon durván túlzás. Nem is értem hogy jutottál erre a következtetésre. Attól hogy te ismersz ilyen csajokat még nem mind ilyen. Max te vagy mindig rossz társaságban. Én egy ilyet sem ismerek szóval az én százalékom akkor 0%. Semmi értelme.
2016. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert felszínesek, csak a külső meg az anyagiak érdeklik őket. Ez genetikailag benne van a nőkben.
2016. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában egy nő,függetlenül a korától az erősebb férfiakat keresi.(testileg,lelkileg,mentálisan,egzisztenciálisan)Ennek nagyon egyszerű genetikai beidegződés az oka.Megpróbálunk úgy választani,hogy később a partnerre bízhassuk az utódot és saját magunkat.Talán ez is az oka annak,hogy egy nő a másik nőt mindig riválisnak fogja tekinteni és nem barátnak.Egy női életút minősége nagyban függ a párválasztástól.
2016. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak egy rendes,hűséges embert keresek.

Felőlem aztán járhat trabanttal is... Nem kell,hogy gazdag legyen,de dolgozzon,és ne herdálja a pénzt.És nem kell,hogy kigyúrt se legyen,bár a nagyon vékony pasik nem jönnek be ( de ez nem kizáró ok,mert volt nagyon vékony barátom is)

2016. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj mán, ez természetes. Férfit akarnak, aki eltartja őket. A nőnek az a dolga, hogy egy férfi mellett gyereket szüljön, főzzön rá. Nekem meg az a dolgom hogy legyen sok pénzem, meg legyek izmos, erős, hogy meg tudjam őt védeni.

Ez a természetben, máshol is így van. Nem szabad őket azér megszólni.

2016. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!