Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy itt mindenki etalon nő, és mindenki etalon férfi? :D:D:D

Figyelt kérdés
Illetve néha kezd zavaró lenni, hogy mindenki okosabb érettebb a másiknál:D
2010. márc. 27. 20:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a gyik találkozó sztem ugyanolyan "érdekes" lenne, mint itt egy-két kérdés... Vagy gondoljátok, h ott nem mernék osztani az észt az okostojások? Mondjuk én szívesen mennék, mindig vállalom a véleményem. :D

Ami meg a kérdést illeti, ill. a "terhes vagyok?" agyfrászt, sztem egyszerűbb letespedni a gép elé, és írni, h van vmi gebasz, mint felkerekedni, és bemenni egy tökidegen nőgyógyászhoz. Mert h ezeknek a fruskáknak saját dokijuk tuti nincs.

Mellesleg sztem egy csomó fake van köztük.

24/L

2010. márc. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom, hogy vannak hiányosságaim. Hiányoznak belőlem a hibák.:D:D
2010. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

A fogyókúrás kérdéseknél vannak még nagyon eltévedve az emberek.


Meg a másik az a tipikus "otthon fekvőtámaszozok és úgy gyúrtam ki magam" tipusú válaszolók, akik utána képet sose tesznek fel magukról, kérés ellenére sem.

2010. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Másnak tanácsot adni mindíg könnyebb, hiszen nem kötnek érzelmek a szituációhoz, csak a józan ész dolgozik. Így mindenki okos tud lenni, persze ha maga kerül ugyanolyan szituba, amikre itt nagyon okos tanácsokat ad, fogalma sem lenne, mit tegyen. Más kívűlről látni és más benne lenni...
2010. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ez a névtelenség varázsa. Az ember a mindennapokban egy porszem, itt Istenkirály:DD:
2010. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mert az ember nyilván mindig úgy gondolja, hogy neki van igaza. Különben nem akarna vitatkozni, és nem is fejlődne a jelleme. Te is idejöttél nagy bölcsen megváltani a világot, vagy nem? Ugye.
2010. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
hát én nem idejöttem meg váltani a világot.Én csak simán fleshetlgetek a debil kérdéseken XD meg néha vmi korrekt válaszokat adok:)
2010. márc. 30. 14:14
 28/29 A kérdező kommentje:

Ja és még valami!Szerintetek terhes vagyok?:$ csak mert 18 éve nem jött meg?:O:S:S:Sfélek


18F


Ui:HEHEHEHEHEXD

2010. márc. 30. 14:15
 29/29 anonim ***** válasza:
Beteg vagy :). Én az életben is "istenkirály" vagyok. Miért ne lehetnék itt is? Na jó, annyira nem vagyok elszállva magamtól, csak egy egészséges egóm van. A "hasazok és lefogyok 10 kilót" kérdések nekem is tetszenek, ugyanis az 5 éves testépítő pályafutásom alatt eddig 1 ilyet sem láttam :D.
2010. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!