Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor segítesz egy nőnek, te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor segítesz egy nőnek, te leszel a csettintésre ugró inas, aki majd mindent megcsinál. Amikor nem segítesz egy nőnek, te leszel az önző, modortalan, város tahója. Jól van ez így?

Figyelt kérdés
Jól van ez így? Mi? Mi? https://www.youtube.com/watch?v=xvVSuvi_094&t=21s Kezicsókolom', világosítsanak fel, kérem szépen. Ugye nem arról van szó, hogy csak a befolyással és mindenféle háttérrel kevésbé rendelkező emberkékkel bánnak így, hm? És még el se nyertem méltó büntetésem érte...
2016. jan. 21. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Te most komolyan az IQ lájt mónika sóból merítesz ihletet? XD
2016. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#2: A "jól van ez így?" kérdésről jutott eszembe hatásvadász elemként mellékelve. Kedtes szmáú kréedőz, pls.
2016. jan. 21. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Azt a mindenségit uram, fékezze magát! Hát hogy gondolja ezt?!
2016. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hány álmatlan éjszakát okoztál te a nőknek, mi?
2016. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mekkora tsitska!
2016. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Amikor a 35796437.ik ilyen kérdést olvasom itt, majd lefejelem azt a kibaxott képernyőt.

Amikor egy férfi hagyja magát kihasználni, mert egy buta pitsa,így járt.

2016. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem igényeltem kifejezetten, hogy segítsenek nekem, de nem is néztem inasnak azt, aki megtette. Ha túl sokat segített valaki, még kellemetlen is volt.
2016. jan. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!