Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért mindig az ilyen böfögős, fingós emberekkel mennek haza szórakozóhelyekről?

Figyelt kérdés

Hétvégén olyat láttam az egyik szórakozóhelyen, hogy az egyik srác arcon fingott egy lányt és mindenki csak röhögött rajta és 5 perc múlva már ott smároltak. De rendszeresen látom, hogy a "menő" srácok hangosan böfögnek, meg full részegen, agresszívan nyomulnak és ez a lányoknak valamiért bejön. Aki meg normális, azt meg csak lehúzzák a lányok piával és ott hagyják, a bunkó srácok meg sosem hívják meg őket semmire, mégis velük mennek haza. Hogy működik ez? Ma ha rendes vagy akkor puncinak számítasz, vagy azt feltételezik, hogy kompenzálsz valamit? Aki meg bunkó az biztos annyira menő, hogy megteheti?


21F



2016. jan. 22. 02:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mit vársz olyan lányoktól, akiket haza lehet vinni egy szórakozóhelyről, és megfektetni anélkül, hogy előtte kicsit is megismerné a férfit? Ezek a lányok valószínűleg nem túl válogatósak, vagy önbizalom növelésre használják ezeket a kalandokat, vagy figyelemre vannak kiéhezve, hidd el, nekik mindegy.


A normális lányokat, nőket nem igazán lehet pár koktél után hazavinni, se a fent leírt bunkóknak, sem a rendes pasiknak, mert ennél kicsit többre tartják magukat.


Ha rendes csajszikat keresel egy éjszakára, nehéz dolgod lesz. Ha pedig nem csak kalandot keresel, akkor hagyd a szórakozóhelyeket.

2016. jan. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BlackSword ***** válasza:
31%

Mert bármennyire is csűrjük, csavarjuk a szót a világot a stex és a szex mozgatja, némi pénzen, olajon és fegyveren kívül... Ez a csúf igazság...


Szóval amíg te kerülgeted a forró kását és udvarolsz, addig más "tokostól rúgja be az ajtót" és tudja, hogy mit kell csinálni... Az erősebb kutya eszik... Meg mást is... Ez a természet rendje... És persze tudom, hogy le leszek pontozva, meg el leszek mondva mindennek, hogy én egy mekkora ... és ... valamint... vagyok... JA ki ne hagyjam hogy ... is, meg ... De ettől nem fog megváltozni a világ, és a nők szemlélete sem... Szóval lehet idealizálni, meg leírni ki mit gondol, meg játszani a feminazit... Attól az még csak egy romantikus illúzió marad és nem lesz valóság...

2016. jan. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Böfögj te is, abban van a puncimágnes!
2016. jan. 22. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha neked igénytelen, buta nők kellenek, te is viselkedj úgy, ahogy ez a szánalom. De tartós kapcsolatra normális nőt ezzel a módszerrel nem találsz, és lehet, hogy szórakozóhelyen sem.
2016. jan. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen. :D Én hazavittem jó párat, pedig nem vagyok böfögős/fingós sem pedig tapló.
2016. jan. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ILYEN csajokra vágysz??? Te se vagy valami igényes.
2016. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért vágynék ilyenre? Arról szólt a kérdésem, hogy az átlag lány miért vevő erre? Miért ennyire sekélyesek? Ez egy trend, nem pár kivételes eset!
2016. jan. 22. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért mert ide jutottunk, az ilyen nők teszik ki a társadalom nagyját. Ma már ez az átlagos.

Aki ettől jobb, normálisabb, az már átlagon felüli!

2016. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert magas, jóképű, partyarc, menőgyerekek. Nekik mindent szabad. A külső mindent felülír. 10 év múlva, majd mindegyik keresi a rendes férfit, aki neveli az elcseszett kapcsolatából született gyereket. Én már csak tudom.


31F

2016. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért mert az ilyen pasik merészek és nyomulósak, ami megszédíti a lányokat. Főleg a tapasztalatlan naivákat. Annyira a hatásuk alá kerülnek, hogy még azt se akarják észrevenni, ha bunkó megjegyzéseket tesznek, vagy nem hívják meg őket semmire. Az ilyen lányoknak általában alacsonyabb is az önbizalmuk és el vannak ájulva attól, hogy valaki vonzódik hozzájuk. Tapasztalatból írtam. Én is ilyen szerény, ártatlan, naíva voltam. Még a pasi kéregetett tőlem kölcsön, (a pénzzel jobban bánok) aztán bejött a képbe egy harmadik... ő pedig nem tudott dönteni, úgyhogy hagytam az egészet. A rendes fiúkat meg nem érdekeltem eddig igazán soha. Mennyi ilyen van ebben az országban... Tejóságoség. Éljen a szinglisèg! :D
2016. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!