Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a pasik, akik nem néznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik nem néznek ki jól, mire föl akarnak csinos barátnőt maguknak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 08:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mert nekik jogukban áll, a legrondább görény is fullos nőt akar magának, de ha egy csaj akar magának helyes pasit akkor az mekkora r!banc, csak a külsőre megy stb.. erre mondják, hogy más szemében a szálkát is észreveszi, sajátjában a gerendát sem.
2016. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem rusnyaként eszembe sem jutott soha csinos, szép barátnőt megkaparintani.
2016. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
86%

Szerintem az még a kisebbik gond, hogy mondjuk nem vonzó a külseje az illetőnek. A gének egy dolog. Egy embernek bőven még a külsjén kívül más egyéb kompetenciája is, amivel megfoghat egy csinosabb (több dimenzió esetén: esetleg értelmesebb) társat (humor, ész, jellem... stb)


De amikor egy férfi nemcsak külsőben, hanem belső dolgokban sem tud sok mindent felmutatni, és így is elvárja a csinos asszonyt... na én azokat nem tudom megérteni.

2016. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Mindenki szép párt akar, legalábbis olyat, aki neki tetszik. A nők és a pasik is. A pasik többségét pedig, ha itt is megnézed, legalább egy barátnőt akarna, nem egy húdecsinosat, mert még egy átlagos sem jött össze nekik.
2016. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt szép is meg kevésbé szép,idősebb is...de sokszor mindegy hogy néz ki ha a modora elviselhetetlen vagy épp hazudozik...


Normális legyen és tudjon szeretni ez a lényeg!

2016. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Hát mondjuk szerintem egy ember (jelen esetben egy férfi) értéke többrétegű, mint a külseje, lehet pl intelligens, humoros, jólelkű, amik azért bőven többet érnek egy csinos pofinál, de kinek hogy :D
2016. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

6-os igen.Abban az esetben,ha a külseje tökéletes,utána már igen,azt is észreveszik a nők,hogy hoppá lehet intelligens is,meg stb.,de addig meg sem akarják ismerni a férfiakat...

Szóval lehet valaki a világ legjobb embere is belülről,ha a külseje nem tökéletes.Onnantól a nők szóba sem állnak vele...

24/F

2016. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Hát utolsó, az én történetem is úgy indult, hogy megismertem egy srácot, aki elsőre nem jött be, akivel nem volt több közöttünk mint barátság. Heti 1-2 estét együtt lófráltunk a városban, és beszélgetünk marhultunk. Míg a végén rájöttem, hogy nekem ezek a közös esték többet jelentenek mint vártam. Aztán pár hónap után végül a srác rákérdezett, hogy lehet-e több közöttünk és én majdnem a nyakába ugrottam örömömben. Azóta mondjuk nagyon helyesnek találom őt, de emlékszem, hogy elsőre nem fogott nem a srác.

Én amúgy is eddigi életemben 3 férfihoz vonzódtam, ebből csak 1 volt olyan akinek a külseje is nagyon tetszett. Szóval....

2016. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

#7

A hozzád hasonló f-szalakok mindig olyan szintű szemforgatást váltanak ki nálam, hogy kb látom a kisagyamban lévő agysejteket elpusztulni.

Összeszeded még magad valaha, vagy mindenért a nőket meg a ronda pofád fogod hibáztatni? :D

2016. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ronda, de jó pasi sem vagyok. Mégis a vonzó fiatal lányok tetszenek. Hosszú haj, nőies karcsú vonalak, helyes arc. Nem plázacicák.


Szóval a kérdést is magamra értem.

2016. jan. 22. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!