Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék normális és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék normális és csinos korombeli barátnőt? 22/F

Figyelt kérdés
Nincs nagy követelményem csak adjon magára és legyen normális.

2014. júl. 27. 18:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Iskolában. Városban.
2014. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Te adsz magadra és normális vagy? Tudod azt nyújtani, amit te is megkövetelsz? Mert ha igen, akkor bármikor bárhol találhatsz hozzád illő lányt.
2014. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Bulikban, egyetemen stb...
2014. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ismerős érzés csak fordítva...már csak a csodákban bízhatok:D
2014. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

2. nekem is ugyanez volt az első gondolatom,hogy valószínűleg igen,ha normális és ad magára tudom viszonozni,akár még többet is.

Jó tippek

buli:

számtalan különböző buliban voltam ahol két fajta nő típust lehetett megkülönböztetni(lehet én vagyok az alpári és szar helyekre jártam,de ez majd kiderül a reakciókból):

- részeg vagyok rosszabb esetben be vagyok drogozva típus ,csak alkalmira játszik (volt aki konkrétan ezt ki is jelentette nekem holott ki se nézné belőle senki)

- aranyásó, csak a pénzedre játszik (ez már inkább szemmel látható,szóval jól levehető,ha valaki jártas ilyenekben.)

- 3. és ez a legritkább amikor normális lányok, elmennek egyet szórakozni,és onnantól már attól függ mennyire illik össze a fiú és a lány.


hozzá kell tennem ezek közül egyik se hosszú életű kapcsolat általában.

2014. júl. 27. 18:58
 6/26 A kérdező kommentje:
4. hogyhogy csak a csodában bízhatsz,nem nézel ki jól, csúnyának érzed magad, nem tetszik a külsőd vagy egyszerűen csak balszerencse üldöz?
2014. júl. 27. 19:01
 7/26 anonim ***** válasza:

A külsőmmel mondhatjuk nagyjából elégedett vagyok, főleg mióta sportolok, csak ez ugye fokoz egy újabb problémát h azok is szép számmal próbálkoznak akik csak szexre hajtanának. Persze őket viszonylag könnyű likvidálni.Csak számomra csalódás hogy gyakran leragadnak a külsőmnél,és a belsőm meg sem akarják ismerni.

Amúgy a külsőt illetően nincsenek különös elvárásaim, a benső annál problémásabb...kevés olyan volt az életemben akivel igazán meg volt az összhang.

2014. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
kapuzárási pánik nőként fiatalon?
2014. júl. 27. 20:00
 9/26 anonim ***** válasza:
Azért 20 évesen elég erős lenne kijelenteni, hogy kapuzárási pánikom lenne:) Csak jó lenne, ha nekem is összejönne az, ami sokaknak...
2014. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
várj , tippelhetek? Fővárosi vagy :D
2014. júl. 27. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!