Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az a nő, akire ránézel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, akire ránézel és azt érzed: "gyereket akarok tőle"?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Belsőre? Hát kedves, olyan aki törődik a gyerekeivel meg minden, aszkéta-típus inkább mint rongyrázó.


Külsőre? Széles csípő, szabad szemmel is jól látható mellek, stabil egészségi állapot.

2016. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
47%

Nincs ilyen. Akad néhány akire aztmondanám, h hűdemeg, de annak a gyerekvállaláshoz semmi köze.

26/F

2016. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Tényleg mondja el már valaki, mert ilyen Nőt még nem láttam!!!!

37F

2016. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

első ránézésre max a kanos fiúcskák tesznek ilyen kijelentést.

a gyerekvállalás nem a külsőségeken alapul, hanem hogy a nőben meglegyen az anyai képesség.

2016. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen nő első ránézésre. Max miután megismertem. Van is egy ilyen lány.
2016. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

OK, első ránézésre, ezt úgy értettem, mikor megismered, váltasz vele pár szót vagy kicsit ismerkedtek, tehát nem csak külső alapján van róla benyomásod.


Akkor ilyet még nem tapasztaltatok, hogy valakivel találkozol, és rövid időn belül elkap az érzés: tőle akarok gyereket!

2016. jan. 22. 13:38
 7/9 Noren1989 ***** válasza:

Bocs, mi a ránézelt úgy értettük, hogy először látjuk.

Ez esetben, ahogy revideáltad a kérdésed, akad ilyen, de nincs két egyforma. Mindenképpen nőies legyen, meg ne akasszon ki.

2016. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Nálam az olyan nők jönnek számításba gyerekvállalás terén, akik nem pusztítják magukat drogokkal (cigi, pia), illetve nem vadultak meg, nem káromkodnak, szidnak mást, mint a mai lányok 98%-a. Azt a nőiességet képviselik még, amit régen is a nők. Nem lettek olyanok vagy még rosszabbak, mint a férfiak. Nagyon-nagyon kevés ilyen nő van. Általánosban még elég álomvilágban éltem, mert úgy hittem, minden lány kedves, megértő, együtt érző, hogy ők egyfajta lelki menedéket képviselnek... Aztán bekerültem a középiskolába, és minden képzelgésem szertefoszlott, amikor azt láttam, hogy a lány osztálytársaim cigiznek, úgy beszélnek, mint a kocsis, verik egymást, úgy viselkednek, mint a férfiak.
2016. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hm! Érdekes válaszok születtek. Pedig az igazság az, hogy bármennyire szeretjük is elfelejteni, hogy mi is az állatvilágból származunk, és bármennyire örömszerzéssé nemesítettük is a szeretkezés rítusát, szexualitásunkat ugyanazok az atavisztikus törvények irányítják, mint évmilliókkal ezelőtt. Ha megnézünk egy nőt, tudat alatt a potenciális anyát keressük benne, és azt, hogy mennyire tetszik meg nekünk első látásra, az fogja eldönteni, hogy mennyire egyezik a bennünk hordott (legtöbbször anyánk, vagy más meghatározó női szereplő külső jegyei alapján készülő) nő-képről. Ekképpen tehát biztosak lehettek benne, hogy amikor ráéheztek egy adott nőre, tudat alatt gyereket (a génjeitek továbbörökítését) akartok tőle.
2016. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!