Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, hogy hallani se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy hallani se akarok róla, hogy olyan pasival járjak, aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

28 évesen alig várom, hogy szüljek, de eddig a legtöbb pasi futva menekült, amikor megtudta, hogy nekem nem csak kapcsolat kell, hanem mielőbb gyereket is akarok. Jelenleg van valakim, idén jöttünk össze. Tudja is, hogy nagyon szeretnék szülni, és mindeképp őt képzelem el a gyerekem apjának, de nem merem megmondani, hogy harminc évesen már babázni akarok mindenképp, mert nem tudom, hogy fogadná. Tíz évvel idősebb nálam, alapból nem a saját korosztályomban keresgéltem, mert ők nagyon értelenek még, meg amúgy se jönnek be a fiatal pasik.

Miért olyan furcsa ma az embereknek, hogy nem látom értelmét egy gyerek nélküli kapcsolatnak, és anya akarok lenni?


2015. szept. 15. 17:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

"mert ők nagyon értelenek még"


Nem értetlenek, egészen egyszerűen arról van szó, hogy 1 év múlva már szülni akarsz. Egy 28-30 éves pasi meg nem feltétlenül áll még készen az apaságra. Szabad akar még maradni, vannak tervei, stb.

2015. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baj, csak olyan pasit kell találnod, aki ugyanígy gondolkodik.
2015. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de pont erre gondoltam. Direkt az idősebb pasikra bukom, mert már évek óta úgy érzem, hogy szülni akarok, meg kinézetre is és mentalitásra is jobban bejönnek a középkorú férfiak, mint a fiatalok. Bár ehhez azért talán van köze a válaszodnak, pont azért taszítanak a fiatalabb pasik, mert ők még szórakozni akarnak, én meg nem. De sajnos az idősebbek se akarnak mindig azonnal gyereket... ez miért van?
2015. szept. 15. 17:46
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy férfi nem tudja eldönteni 1 év alatt, hogy veled akarja-e leélni az életét. Én teljesen megértem a habozást és a menekülést a részükről. Inkább bele sem fognak abba ami nem biztos, nehogy később szétmenés, csonka család legyen a vége...
2015. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez úgy jön le, hogy Te nem párt keresel magadnak, hanem egy apát a gyereknek.
2015. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem 2-3 év a minimum hogy eldöntse egy férfi, vagy akármelyik fél, hogy akarnak e egymástól valamit az elkövetkező 25+.... évben. És szerintem ez inkább nem éretlenségre vall, hanem megfontoltságra. Mármint az, hogy nem fog 1 év ismeretség után gyereket adni neked(nektek).

Kicsit sok helyről folyik a válás, a túl hamar család alapítás. És sajnos nem sajnos, de a nőknek kedvez a bíróság is. Magyarul ha netán valaki rábólint 1 év után hogy "jól van akkor legyünk nagy család" és ha lesz egy kis hóbortod hogy "kabbe köcsög, akkor szakítsunk" mert mit tudom én, azért a legtöbb ember néha megőrül. (tudom, ok okozat) De ott akkor a férfi kb elásta magát a következő 20 évére. Ha olyan az anya akkor az a gyerek sose fogja szeretni. Havonta nagyon nem kevés pénz megteremtése csak nekik! Igen nekik, az anyának és a gyereknek, mert hiába a gyereknek jár, az anya is él belőle. De valahol egy picit jogos is ez. De csak nagyon nagyon picit. És új kapcsolatba kezdésnél is drasztikusan csökkennek az esélyek mert akarva akaratlanul is a legtöbb ember azért szeret beleszólni ilyen helyzetekbe, vagy csak fúrni kicsit a másikat nehogy már neki jó legyen. Vannak ilyenek ne tagadjuk.

Szóval nem feltétlen éretlenek ezek az emberek és az sem baj ha te olyan emberrel nem is kezdesz semmit. Majd találsz olyat aki majd akar. Akivel most jársz, szerintem adagold be neki lassan , mondjuk Másfél év kapcsolat után hogy gyereket akarsz , mi legyen?! Én személy szerint minimum 3 év együttlét után mennék bele ilyenbe, de lehet ő máshogy gondolja és örülne neki.

2015. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne hitegesd magad azzal, hogy a tíz évvel idősebbek érettebbek, és feltétlenül gyereket akarnak. Aki akar, annak általában van 40 éves korára. Sokkal gyakoribb, hogy egy idősebb már nem akar gyereket, mint az, hogy egy 28-30 éves pár éven belül apává akarjon válni. Szóval ebből az eszmefuttatásból számomra nem az derül ki, hogy a férfiak éretlenek, hanem az, hogy te vagy az. Neked mindegy, ki az apa, csak "babázni akarsz", mint egy 15 éves, holott felelős nő tudja, hogy a megfelelő partner kiválasztása és megfelelő körülmények megteremtése az első, és egy kapcsolatra rá kell szánni 2-3 évet, mielőtt kiderül, alkalmas-e arra, hogy gyerekvállalás alapjául szolgáljon. Az, hogy a kapcsolatnak nem látod értelmét gyerek nélkül, szintén azt jelzi, csak donort akarsz, nem családot.. Minden épeszű férfi futva menekül az ilyen mentalitású nők elől, mert te csak eszköznek tekinted őket, akik majd segítenek számodra valóra váltani az álmodat. Szerezz egy kutyát, vagy végeztess magadon donorspermás megtermékenyítést. Így legalább nem kell nyűglődnöd a pasival, miután beteljesítette a neki szánt szerepet, és teherbe ejtett téged..
2015. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Legtőbb pasi futva menekült, mikor megtudta...

Mindegyiket alkalmasnak találtad Apukának?

Ez a nem semmi :-) tehát mindegy ki az csak szülhess? Szerinted ez normális?

2015. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyen keresgélsz. Én fiatalabb vagyok nálad- 20 éves, eddig két barátom volt- a második most is tart és mindkettő mondta, mikor szóba jött a gyerektéma, hogy 30 év körül szeretnének családot alapítani.
2015. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nőként, írom, hogy ijesztő ahogy gondolkodsz...

Emellett kib*sszottul nem tetszene ,hogy tulajdonképpen csak a spermámra ácsingózol és 0-24 -ben a gyerekről és a szülésről szól az életed. Nagyon nem normális ez. Amúgy is hova rohansz, most úgy őszintén? Előbb alakítsd ki egy jó kapcsolatot, éljél együtt a kiszemelttel ,ismerd meg teljesen. Mert egy család többről szól, oda apa is kell ,nem csak anya és gondolom nem akarsz majd a gyerek után max.1 évvel később már egyedülálló szülő lenni.

2015. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!