Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem miért nem akarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miért nem akarja a múltat megbeszélni?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj azóta is a szakítás, mert nem az én hibám volt és sosem beszéltük meg. Viszont hiába írok neki, meg sem nézi a levelem facebookon. Szeretném lezárni, de így nem megy, mert ő volt az első szerelmem és nem bírom elfelejteni. Mit tegyek?

21/L


2016. jan. 23. 11:51
 1/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Mert neki nem fontos és lezàrta. Tedd ezt te is.
2016. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha les.arnak akkor mit erdekel teged a masik?? Ha nem lehet vkivel beszelni akkor tudd le magadban h egy se..fej, es ne agyalj rajta. Tudom, konnyu ezt mondani, de nekem is volt ilyen, csak forditott helyzet, en vok a kan, es ugy vok vele h les..rom h mi van a csajjal, ha ot nem erdekli h velem mi van.
2016. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén, az exednek mi a franc köze van ahhoz, hogy te nem tudod lezárni a múltadat magadban, mert nem is akarod? Mindent elérhet az ember, ha akarja, és mindent meg is tesz érte, és nem kellenek azok a kifogások, mint pl. amiket ide leírtál.


Leakarod zárni? Igen.

Akkor ehhez miért kell az exed segítsége? Talán ő fogja kiverni a fejedből az eseményeket?


EGYEDÜL KELL MEGBIRKÓZNOD EZZEL, VAGY SZENVEDJ TOVÁBB!

2016. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert les..zarja! Minek már a múlton rágódni??

Éld az életed, kár ezen vesződni!

2016. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omba ***** válasza:

Ha jól értem ezt : "mert nem az én hibám volt és sosem beszéltük meg" - valamiért elege lett, vagy talált mást és szakított veled.

Ha akkor nem mondott erről semmit, akkor most se fog.

Ennek vége.

Semmiféle "megbeszéléssel" nem volnál előrébb, de nem is lesz semmiféle ilyen alkalom. Fogadd el, az élet tele van ilyen eseményekkel.

2016. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tartozik neked semmilyen beszélgetéssel. Nem számít, kinek a hibája, ha egyikőtök már nem akarta a kapcsolatot, nem volt értelme folytatni.
2016. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne törődj vele kérlek. Ha nem akarja megbeszélni, nem nézi meg a leveleidet egyszerűen nem szerer téged és kész. Ezt nyugalommal el kell fogadni. Képzeld el, hogy soha nem is ismerted. Nem is létezik. Tudom, nehéz mert a szíved tele va még szerelemmel és szeretni akarással, ezért keresed ilyen görcsösen a közös beszélgetést. De ha valaki nem szeret azt el kell engedni. Ez a legokosabb, amit tehetsz.
2016. jan. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!