Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért mondta, hogy azért nem akarja megbeszélni köztünk a dolgokat, mert nem biztos az érzéseiben?

Figyelt kérdés
Egy egy hetes 'kapcsolatról' van szó..vagyis inkább már csak volt szó. Megismertem egy srácot, aztán összejöttünk elég hirtelen. Amolyan igazi első látásra dolog(azért még lehet picit túlzás lenne szerelemnek nevezni) volt. Majd egyszer csak nem keresett pár napig..(lehet én ijesztettem el egy bizonyos dologgal és azt hihette, hogy én bizonytalan voltam a kapcsolatunkat illetően..na de ez hosszú)..Szóval javasoltam, hogy fejezzük ezt így be..mire azt válaszolta, hogy azért nem mondja, hogy beszéljük meg, mert nem biztos az érzéseiben. Arra vagyok kíváncsi, hogy miért gondolhatta meg magát? Mikor ő kezdeményezett..ő mondta, hogy imád és ő becézgetett.
2012. dec. 14. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajlamosak összekeverni az érzéseket, ez csak egy gyors fellángolás volt, ennyi, fiataloknál jellemző ez. Nyilvánvalóan nem szeret, sosem szeretett, csak úgy gondolta, de ez inkább vonzalom, szimpátia, valami hirtelen dolog volt, és most világosodott meg.
2012. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát sajnos szerintem is ez a helyzet..csak egy fellángolás lehetett..
2012. dec. 14. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!