Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ez zavaró tényező?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez zavaró tényező?

Figyelt kérdés
Szóval, kicsit szorongó,gátlásos lány vagyok. Zavarna ez titeket fiúk? És az zavarna ha a lány kicsit nehezebben nyílna meg, valamint nehezebben közeledik hozzád mikor kettesben vagytok? Hogyan változtassak? Legyek beválalósabb?
2016. jan. 23. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is kissé gátlásos vagyok, de ha találsz egy olyan fiút, aki tényleg elfogad, akkor megtudsz változni.:)

De alapból is ha olyan társaságba vagy, barátok közt, akiket imádsz, ott is könnyebben fel tudsz oldódni.

Van olyan pasi akit zavar, de van akit egyáltalán nem... van aki megvárja, hogy magadtól nyílj meg.:)

Én konkrét megoldást nem találtam rá... de annyi biztos, hogy bizonyos személyek mellett fel tudsz oldódni jobban.:)

Ha szeretnél erről beszélgetni, írj nyugodtan

21/l (tudom, hogy fiúkat kérdezted, de gondoltam hátha ez is segít valamit)

2016. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Kicsit fura lenne, de, ha nem túlzott mértékben történne, akkor nem hiszem, hogy különösebben zavarna. Később meg gondolom feloldódnál, ha már megszoknánk egymást valamennyire.
2016. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem lehet, hogy zavarna. Én is ilyen vagyok. Együtt szoronganánk, vagy mi? :D
2016. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez azért nem egyedi eset, sot, a nők többsége ilyen, felénk visszahúzódó. Ha a fiú tudtára adod, hogy kedveled, akkor o sem fog amiatt izgulni, hogy béna. En mindig azon parazz ám, hogy nem érzi jól velem magat a lany holott, csak ilyen típus.
2016. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, de ugye, te se nézed le az ugyancsak gátlásos fiúkat?
2016. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy zavarna.

Általában ügyesen oldok feszültséget:D

2016. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Volt barátnőm is ilyen. De sajnos, ez a veszte is.
2016. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!