Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-22 éves lányok, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-22 éves lányok, milyen pasira vágytok?

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságokkal rendelkezzen, hány éves legyen?

Kivel ismerkednétek szívesen?


2016. jan. 23. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Max. 20-21, min. 17 éves, de felfelé belefér még 1-2 év talán, még sosem voltam szerelmes olyanba, aki jóval idősebb lett volna nálam.

A legfontosabbak között van a kedvesség, a hűség, hogy ki tudja fejezni a szeretetét, ezen felül millió kis apróság van, nagyon nehezen találok olyan embert, akit barátként, vagy esetleg páromként magam mellett akarok tudni, de az biztos, hogy egy életre szól, még ha barátságként is végződik egy kapcsolat.

2016. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Számomra vonzó, vicces, kedves, érdekes. El lehet járni vele néha bulizni, de nem abból áll neki 7-ből 6 nap, hogy délután a kocsmában ül, meg az aktuális partyra készül.

Minimum 170cm magas, és mint már írtam számomra vonzó. Ideális esetben 21-25 év közötti.

21/L

2016. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kiyoko22 ***** válasza:
Na ez egy olyan kérdés amire nem lehet egyhangúan válaszolni. Mindenkinek mások az igényei. Valaki pénzre és menőségre, vagy csak a lefekvésre utazik, és vannak akik magát a szerelmet keresik (magasról tesznek a többi szempontra). De alapvetően egy kis udvariasság és figyelmesség csodákat tesz egy kapcsolattal ;D (személyes vélamény)
2016. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Külső kikötésem nincs, nekem tetszen az a lényeg (ez egy elég széles és változatos skála).

Ami első megfog az a hangja, a mosolya, a tekintete, a stílusa, a modora. Legyen értelmes, humoros, ambíciózus. Egyszerűbb ha azt mondom mi ne legyen: tróger, bunkó, léhűtő, anyuci pici fia/ anyámasszonykatonája, papucs.

2016. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
A lényeg a lé...
2016. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ugye tudod hogy ezt a nők körében sikertelen lelki nyomorultak állítják csak?
2016. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyen megbízható és figyeljen rám, lehessen vele beszélgetni és fogadja el hogy nekem kell egy kis idő, mire igazán közvetlen tudok lenni és igazán "közel" tudok kerülni valakihez. Lehessen vele találkozni gyakran, ne heti egyszer. Nem árt, ha tudja, hogy mit akar, szerintem vonzó ha valaki határozott.

Külsőleg tetszik ha magas, és ne legyen sovány, inkább átlagos vagy erősebb testalkatú.

Kor min 23 max 30. Persze van ez alól kivétel, de azért jó ha idősebb nálam legalább 5 évvel.

18/L

2016. jan. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ideális esetben olyan 3-7 évvel idősebb nálam, szóval 24-29 éves. Külsőre min. 170 centi, tehát velem egymagas, se nem vékony, se nem kövér. Legyen válla, karja, szóval legyen férfias testfelépítésű, de nem túl kigyúrt "izomagyú" srác. Arcra legyen vonzó, szintén férfias, a borosta szerintem kifejezetten szexi. Plusz ha már itt tartunk, más részeken sincs bajom a szőrrel, nem tartom túl férfias dolognak a mellkas/has szőrtelenítését (kivéve persze az indokolt eseteket, mikor már tényleg túl sűrű a szőr vagy túl nagy területen van). Szemszín, hajszín mindegy, de az átlagos rövidebb fazonú haj jobban megfog, mint a mostani "egyenfrizurák" vagy az extrém hajviseletek.


Belső tulajdonságokat tekintve nagyon fontos az őszinteség, hogy meg tudjak benne bízni, és a hűség. Nem szeretnék nőcsábász pasit, sose volt olyan illúzióm, hogy majd mellettem fog egy ilyen megjavulni, inkább legyen kevesebb de hosszabb távú kapcsolat mögötte. Fontos még hogy legyen kedves, gyengéd, megértő, időnként romantikus, szenvedélyes. Semmiképp se legyen karót nyelt, legyen humora, tudjunk hülyéskedni is. Mindemellett értelmes, felelősségteljes pasit szeretnék, akinek vannak tervei, még ha nem is tudja minden részletre kiterjedően, hogy hogyan szeretné megvalósítani őket. Na és persze az se árt, ha kitartó, mert néha elég nehéz tud lenni velem az élet :D

21/L

2016. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!