Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, külsőleg milyen...

Lányok, külsőleg milyen pasira vágytok?

Figyelt kérdés

Kort is!!!

24F


2015. febr. 6. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
20-22 cm!
2015. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van sugárzása ami elvakít.Aki tud tanácsot adni és nem egy "gazember".Őszinte.15L
2015. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja az őszinte nem erre vonatkozik:DLecserélem szép mosolyra.
2015. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A vibráló kék szemekért, a sötét hajszínért és a borostáért bolondulok. :D A magasság kevésbé számít, de vonzónak tartom a magas pasikat.

16L

2015. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem izompacsirta, de azért nagy sörhasa ne legyen. Nekem a "vállasabb" pasik jobban tetszenek, mint a vékonyak, de az arc fontosabb. Borotvált, esetleg kis borosta jöhet, bajusz, szakál nem. A csőgatyát én annyira nem kedvelem pasin, de nem kizáró ok. A sportosabb ruházat, sportos alkat bejön.

Az ilyen emó stílus, festett, vasalt haj nálam ignorált (senkit nem akarok megsérteni). Rövid haj, szedetlen szemöldök. Én szeretem, ha szőrösek a lábak, hónalj, mellkas és ágyéki terület.

19/L

2015. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az izmos pasik jönnek be de nem a túl kigyúrt hanem ami szálkásan izmos. és a kék szem az nagyon bejön, a magasság annyira már nem fontos nálam ja és igen ne legyen nagyon szőrös attól udorodom.
2015. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hm

széles hát, váll, férfias kar

ezzel nem azt mondom, hogy kigyúrt állat, mert nem csak attól lehet. sőt..

magas, minimum 175 fölött..

imádom a kék szemeket

a szőkék annyira nem jönnek be, de ha valakinek jól áll a hajszíne akkor mindegy igazából, de a vörös kizárt...

szeretem a szép vigyort

ha valakinek "világi vigyora" van, attól meghalok

valamiért tetszenek a szemüveges fiúk

nem szeretem a túl vékony srácokat, de túlzásba se essünk súly terén...inkább legyen valaki 2 méter és 95-100 kiló, mint 2 méter és 60 kiló... most csak mondtam egy pl-t... vagy konkrétan ismerek olyat, aki 192 centi és 49 kiló, meg olyat is, aki 172 centi 65 kiló... utóbbi sokkal jobban bejön

a formás combok őrületesek...

persze ettől egész más külsővel rendelkező emberbe is bele lehet esni.

meg persze a kisugárzás is fontos

a belső az megint más kérdés (15/l)

2015. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!