Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretnek egyszerre WC-re menni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyeségnek hangzik, de azt vettem észre, hogy mindig egyszerre mennek. :P Megvárják egymást, kikisérik a másikat. Miért?
2010. márc. 28. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a génekbe van kódolva.
2010. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

rossz egyedül botorkálni, jönni-menni. úgy érzik, mindenki őket nézi.

Bónusz: jót lehet pletyizni, kitárgyalni a srácokat, és eseményeket.

2010. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Segítsünk egymásnak.
2010. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ott lehet úgy beszélni, hogy tuti nem hallják a pasik :)
2010. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretek egyedül menni, pedig fiú vagyok:D

Vizelni baromi jó, király elbeszélgetni közben. Plusz, ha rád tör a nagydolog és nincs papír van valaki, aki adhat:D

2010. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Kitörlik egymásnak :)
2010. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és utálom, ha nem egyedül vagyok a mosdóban.

(Egyébként csak mellékesen megjegyzem én valami olyamiféle okot látok benne, hogy egyedül végig menni a folyosón, olyan kellemetlen. Mindenki azt nézi merre mész, hogy mész stb. Ha nem egyedül megy az ember akkor legalább ez a figyelem megoszlik :D, szerintem a világ legnagyobb hülyesége, hogy ott beszélik ki a fiúkat. Valóban egy koszos, büdős, közmosdó lenne erre a legmegfelelőbb hely? Jó az akusztika :D. Ennyi erővel otthon is járjanak párban, vagy zárkózzanak be a szobájuk helyett a fürdőbe. )

2010. márc. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi is együtt szarunk néha a haverokkal, addig se unatkozunk :D
2010. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A lányoknak kisebb a hólyagjuk, emiatt gyakrabban mennek wc-re. Ergó hosszabb a sor, egyedül meg unalmas sorban állni.
2010. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!