Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire vagytok féltékenyek, ha? (többi lent)

Figyelt kérdés

HA iszonyatosan nőies ( nagyci.cis) barátnőtök, feleségetek van. ok, hogy minden ok, de ha csak szimplán elmentek fagyizni, csomó férfi megnézi a feleségetek, b.nőtök. Nem szokott zavarni? Volt már, olyan, hogy valaki pofátlanul bepróbálkozott, mikor ott vagytok.

A helyzet az, hpgy most nagyon egy hangon vagyok egy ilyen kaliberű lannyal, sokat vagyunk együtt... de ha csak be mengyünk valahova, min. 6 szempár szegeződik a dekoltázsaira. Imponáló, hpgy ez a nő velem van, de pl ha komolyabb érzelmek lesznek majd iránta, azért csak bennem lesz, hpgy ha egyedül van, mindig bepróbálkoznak nálla. és mi van, ha egyszer pont összeveszünk reggel ő dühos, és pang. elkapják azt a pillanatát.



2016. jan. 24. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor annyit ért az a picsä.
2016. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok ilyenkor féltékeny! Sőt büszke vagyok. Nekem annyira, nem fontos a szépség. Pedig helyes férfi vagyok. Mégsem ez az ami, dominál nálam. Nem zavar ha megnézik a barátnőmet. Olyan viszont, volt hogy ott voltam, és előttem meg fogta egy férfi a kezét. Nem szóltam bele, nem azért mert féltem, de ezt úgy gondolom hogy a barátnőm dolga le koptatni magáról. Elhúzta a kezét, és azt válaszolta, hogy ne fogja meg a kezét persze idegesen mondta neki. De ha egy férfi, folyamatosan nem hagyja békén, zaklassa. És nekem erről szól akkor közbe lépek. Először csak szépen szólok, ha pedig ebből nem ért, szrá verem! Volt már erre példa, nem hagyta békén a srác. Párszor állba csapkodtam, majd szét rugdostam. Azóta köszöni, rá nézni sem mer a barátnőmre.
2016. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

még sose voltam féltékeny

minek? ha velem van, akkor büszke vagyok rá, ha valamiért mégse engem választ, akkor valószínűleg mindkettőnkben van hiba, amiért ezt teszi, és akkor meg úgyse lehetett volna megtartani...

2016. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is meg szoktak nézni. De attól még mert épp van egy rosszabb napunk a párommal, nem megyek bele idegenekkel semmibe.
2016. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én feleségem igen feltűnő jelenség: nem csak a keble mérete miatt, hanem az egész lénye sugárzik.

Amikor elvettem akkor tudtam, hogy így fogjuk leélni az életünket. Több mint 20 éve vagyunk házasok, van egy hasonló alkatú nagylányunk. Én hozzászoktam, hogy bárhova megyünk - utóbbi időkben már hárman - azonnal minden szempár minket néz... De így volt ez a kezdetektől fogva.

Az ember vagy megbékél ezzel az állapottal, vagy rendez egy pár féltékenységi jelenetet és aztán vagy rámegy a házassága - vagy csak megkeseredik...

Szeretem a feleségemet, de mióta a feleségem, soha sem kérdeztem meg tőle hogy megcsalt-e valakivel? Nem hiszem, de ha megtette, akkor ügyesen csinálta. Nem leszek féltékeny, mert az csak ront a helyzeten, és nem old meg semmit sem! Az biztos, hogy egy nőt nem szabad otthon kielégítetlenül hagyni, mert az megbosszulja magát! Tehát a háztájit igen szorgalmasan rendben kell tartani! (kölcsönösen!)

Ha az ember kisebbségi érzésekkel, félelemmel megy bele egy kapcsolatba, akkor az rossz eredményre vezet!

S én akkor sem rúgnám ki az asszonyt, ha véletlenül kiderülne hogy félrelépett... De biztos el kezdeném keresni - először magamban - az okát!

2016. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat, ahogy leirtad 5os, hasonlo az en leendo baratnom is. Ertelek, alapjaraton nagyon nem vagyok feltekeny, csak ezzel a lannyal nagyon passzolunk mindenteren (szex meg nem volt) es olyenkor mely erzelmek alakulnak ki, ami ha gond van tud fajni.a kerdesem pont azert lettem fel, hogy egy hozzad hasonlo embertol kapjak valaszt koszi erte. De ezek szerint mielott a feleseged lett, megkerdezted tole, hogy megcsalt-e? Ertem, hogy karban kell tartani a haztajit, ezt pl hogy tudod osszeegyzetetni a munkaddal? Ertem, hogy mindig arra van ideje az embernek, amire akar szakitani, de mindig vannak huzos idoszakok,vagy mikor nem jon ossze semmi. Ilyenkor is az eros enedet kell mutatni, vagy elmondhatod neki, hogy vmi kicsuszott a kontrollod alol. Valamint ha pl tuloraznod kell, akkor inkabb a kipihenes rovasara, faradsag ellenere is foglalkozol a felesegeddel? Kb szerinted ennyi ev hazassag utan meddig lenne turelmes a nejed, ha pl vmi miatt gondjaid lennenek az erekcioddal?
2016. jan. 24. 15:50
 7/12 anonim ***** válasza:

"De ezek szerint mielott a feleseged lett, megkerdezted tole, hogy megcsalt-e?"

Milyen alapon kérdeztem volna meg, amikor még nem volt a feleségem? Különben: szüzen biztos hogy nem vettem volna el! Ő is élte az életét, én is az enyémet, és egy véletlen folytán találkoztunk, és szuperül kijöttünk.Aztán szerelmesek lettünk (arra azóta sem bírok rájönni, hogy ő miért pont belém?) egymásba és egybekeltünk. Nagyjából tudom a múltját, de ennyi. Nekem ő a társam, a barátom, a gyerekem anyja, a szeretőm, a qrvám - az imádott feleségem. Nem a tulajdonom, és én sem vagyok az ő tulajdona!

És nem vagyok féltékeny! Ha akar, akkor úgyis félremegy, ha meg nem akar, akkor biztos hogy nem.

Mindent meg tudunk beszélni, ki tudunk tárgyalni.

Csak nem gondolod, hogy az otthoni békét megmérgezem azzal, hogy elszámoltatom, hogy felelősségre vonom?

Persze minden kapcsolatban vannak mélypontok. De az a legrosszabb megoldás, ha igéreteket préselek ki belőle, és elszámoltatom. Egy idő után már csak dacból is bebújhatna más ágyába... (mondjuk akkor sem rúgnám ki).

Nálad elég veszélyes megközelítést sejtek... Ha képtelen vagy megbízni a választottadban, akkor ne szúrd el az ő életét is a féltékenységeddel!

Leírod, hogy te alapból nem vagy féltékeny, de az egész leveled e körül forog...

2016. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

na ezt az elszúrom az ő életét is, fura volt értelmezni, mert az éremnek két fele van. fura helyzet valóban. abban igazad van, hogy kérdőre soha nem vonnám, eddig sem vontam senkit. meglátjuk. amíg jól el vagyunk ok. ha meg nem nem vagyok kapcsolatfüggő, csak azért nem leszek valakivel, hogy legyen valamim.

Amugy szerintem inkább az elején beszéljem ki a flelmeimet, ha ezek azok, anonimként, mint mérgezzem magam, mikor benne vagyok. koszi a valaszod, de lehet kicsit felhuztad magad. az első leveled, viszont nagyon hasznos volt.

2016. jan. 24. 22:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Keress egy ronda banyáT! És a problémád megoldva!
2016. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Eszedbe fog jutni a második levél is! Hidd el, hogy segíteni akarok, hogy legyetek ti is boldogok!

Iszonyú sok kapcsolatot megfertőz a féltékenység, és annak a fele biztos hogy alaptalan!

Bízz magadban és ne a problémák lehetőségét latolgasd!

Szűz a leány?

2016. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!