Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem elkeserítő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem elkeserítő, hogy léteznek ilyen "nők"?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=dtzawoVuV10


nem is kell érteni elég látni.


2016. jan. 24. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert te mindjárt nem dugnál meg egy dögös csajt akiről kiderül, hogy gazdag is?
2016. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Várgyá, ugyan nem vagyok nő, de szerintem a nők ezt a srácot jóképűnek mondanák, pláne, hogy divatos ruhában is van. Azt értem, hogy a csajnak a drága autó hozza meg a kedvét, de akkor most ez a külső nem elég jó, vagy nem is ez kell? Mit akarunk bizonyítani?
2016. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
megrendezett
2016. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ennyit sirni mint te. Es ha vannak ilyen nok akkor mi van? Ha neki igy jo akkor igy jo. En anno csunya gyerek voltam, sokat tettem azerr h valtozzak kulsore. Nem mas miatt, hanem magam veget. De mar akkor is es most is. Meg fogom magamnak, akit csak akkarok. Aki nekem kell megszerzem, mert nem rinyalok. Igaz h igy helyessen kicsit konnyebb.
2016. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel úgy pontosan egyébként neked most mi a problémád? Vannak ilyen nők is, igen. Vannak olyan nők is, akik magasról tesznek rá, milyen autóból mászik ki a srác (komolyan, most ez számít divatos ruhának, egyébként?!). Vannak olyan emberek, akik arra élveznek, hogy közben megölnek valakit. Vannak olyanok, akik meg nem. Mások vagyunk, törődj bele. Te keress olyan nőt, aki nem a menő verdádra izgul.
2016. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nők, de másmilyenek is, na és?

Különben vastagabb a vádlim (izomban), mint a pasinak, pedig én picike vagyok, hiába, a sok mászkálás... :-D

Mellesleg egy szép és ritka autót én is megnézek (de egy retrót is), mert különlegesség, érdekesség, illetve járok időnként autós rendezvényekre, de semmi extra.

Amúgy szerintem is lehet megrendezett, ahogy az egyik korábbi válaszoló tippeli.

2016. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Léteznek, és? Létezik sok másmilyen is. És? Ilyen férfiak is vannak. ÉS? Te nem szexelnél csinos gazdag nővel? Dehogynem. Ülj le.
2016. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!