Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elkeserítő! Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elkeserítő! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindig hatalmas hátránnyal indulok a lányokkal szemben ! Mert ha már az ember kicsit jómódú akkor megijednek ,hogy huuu gazdag pasival nem szabad kezdeni a héten is kaptam egy elutasítást evégett és nem ez az első alkalom ! :((( De miért van ez ?
2014. jan. 31. 22:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem a csajoknak a pénzes fószerek kellenek :|
2014. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem a pénzed mert ezt nem vagyok hajlandó elhinni amíg a saját bőrömön nem tapasztalom. :D
2014. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
pedig nem vágok fel nem vagyok nagyképű önimádó és nem forgatom a kezembe az iphone 5-öt ....
2014. jan. 31. 22:24
 4/22 A kérdező kommentje:
Elég vicces szitu :)
2014. jan. 31. 22:24
 5/22 anonim ***** válasza:
Adományozd el az összes pénzedet, és megoldódik a problémád!
2014. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Esetleg ezt ki is érdemelted valamivel? Okos vagy, jó az állásod? Ha igen akkor lehet ez "megijeszti" őket. Kort amúgy írhattál volna.
2014. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Eleget adományozunk édesapámmal ! Karácsonykor rászoruló gyerekeknek osztottunk ajándékoz,ruhát,ételosztás, mindehol segítünk ahol tudunk ! mellesleg 22 vagyok
2014. jan. 31. 22:26
 8/22 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még ezt a verziót én szeretem az igényes megjelenésü pasikat , bár tény hogy a sznobokat nem , de attól mert valaki jómódú vagy gazdag még lehet jófej néha van ilyen :)
2014. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igényes vagyok nagyon is !! Nem vagyon bunkó lekezelő egoista ! Nem dícsérem magam de azért egy 10-es skálán adnék magamnak egy jó erős 7-est jah én nem vagyok kövér közepesen kisportólt testalkattal rendelkezek
2014. jan. 31. 22:29
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az elég sokat jelent, hogy te gazdagnak tartod magad. Kétlem, hogy saját erődből lennél "gazdag", mégis nyíltan kimondod magadra a szót, emiatt én már rögtön elítéltelek.
2014. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!