Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök egyenesen megmondaná néha, hogy szexelni akar, vagy azt, hogy dugd meg?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
:D
2016. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök f**asza lenne: "b**asszál meg"
2016. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem szokott ilyet mondani.:) Mert rendszeresen le kezelem.:) Mellesleg nekem ezt mondani, sem kell meg dugom én így is úgy is. De ha ilyet mondana, nem sértődnék meg. Nem kellene, sokat kérnie.
2016. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Zsúfolt tömegközlekedési eszközökön zavarna, ha szépen hangosan felszólítana rá... :D
2016. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

En szoktam mondani az elettarsamnak rendszeresen, ha nem jut eszebe magatol. En sose kertelek, mit akarok. A jol mukodo kommunikacio nagyon fontos a kapcsolatunkban.

Utana sose mondja, hogy zavarja :D Mindig felvallalom a vagyaimat elotte. Mindig 4 fogasos reggeli + ebedet csinalok neki oromomben!

N

2016. jan. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sz.Gergely válasza:
29%
Hát, engem nem zavarna!Szerintem hülye kérdés volt barátom! :D :D :D :D :D
2016. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Joe.38 ***** válasza:
Vicces kérdés. Mièrt zavarna ? Sőt örülnék neki. Legtöbb nőt unszolni kell. Feje fàj meg ezer baja van. Örülj neki ha ilyen nőd van és tedd a kötelességed ! Bár minden nő ilyen lenne !
2016. jan. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az én pasimat zavarja. Földmérő, sokat dolgozik terepen, napi 8 órát egyhelyben áll, ha hideg van, meg is fagy. Mire hazaér, általában hulla-fáradt, de vacsi után mindenképpen kimerült, már fél 10-kor belealszik a beszélgetésbe.

Őt kifejezetten zavarja, ha ilyesmire kérem ( mert kérem,mert vágyok rá), mert bűntudata van, hogy túl fáradt. Hétvégén pótolja bőségesen, de hétközben nem kapom meg.

18/L, 25/F

2016. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Férjemnek kifejezetten tetszik :D (26 lány 28 fiú :)
2016. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!