Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendbe lehetne hozni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe lehetne hozni ezt a tonkrement parkapcsolatot? (Szakitast)

Figyelt kérdés

3 honapja mentunk szet csaladi nyomas es veszekedesek miatt.

A szakitas elejen fbon beszeltunk de letiltott. Majd telefonon felhivtam egyszer par nappal utana de kapott rogton egy uj szamot a rokonaitol.

Elinteztek helyette a dolgokat.


Majd mindenfele emberke irt ram fenyegetoen hogy megver ha nem hagyom beken (vissza se mentem hozza szval nem volt okuk) a cuccaim miatt egyszer kerestem de az anyja kiserte el a talalkozora es neki kellett konyorognom h ne dobja ki a cuccom.


Aztan elkezdtunk beszelni emailben en azt irtam h szeretem o meg azt h utal.

Majd rairt egy par baratom h nem vagyok jol de oket letiltotta.

Erdekes a nagyapamat es az apamat meg az ismerosok kozul sem torolte. Legutobb valaszolt is nekik hogy nem tud a szeszélyeimnek megfelelni.

Egyebkent ket honapot kulfoldon voltam (tenerifen) nemreg jottem haza.

De nekem mar regota nem valaszol az emailjeimre de nagyapamnak valaszolt.

Lehet h csak meg kene keresni, vinni neki viragot, stb?

Mert nagyon ilyen sertodesnek tunik foleg h 3 evig egymas nyakaban logtunk aztan hirtelen elkezdett igy viselkedni.


Az a baj lehet fel sem fogja de kishijan az utcara tett. A nagybatyjatol kaptam penzt amibol kulfoldre mentem es most a nagyapamnal lakom... Szoval.

Rajta keresztul talan tudnek neki irni. Mit gondoltok?

Nagyon szerettuk egymast es lehet hogy harcolnom kene erte. Csak gyava vagyok. 3 honapja a lakohelye kozelebe se mentem.


2016. jan. 25. 20:02
 1/3 A kérdező kommentje:
En ugy tudom nem erzi jol magat de tulsagosan a csaladja nyomasa alatt all. En meg talalnek masik not de nagyon szeretem es nagyon szep volt az egyutt tolotz ido ha a csaladja fúrását nem vesszuk
2016. jan. 25. 20:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek kaputt.
2016. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt mar nem lehet, a vagy a csaj teljesen bolond vagy valami komoly dolgot kihagytal a leirasbol.
2016. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!