Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverom annyira válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom annyira válogatós hogy soha nem lesz nője?

Figyelt kérdés

Nem értem, 20 éves, de legalább 30-ként viselkedik. Nem néz ki jól. És nincs olyan nő színészeken kívül aki bejönne neki, nem volt soha nője, akinél meg próbálkozik kineveti/elzavarja, mert nem egy kategória.

Én jobb pasi vagyok, s ezt mindketten tudjuk, de én nekem az kell akit tényleg szeretek, s megharagudtam rá mert leszólta barátnőm. Erre azt mondtam hogy nézz már tükörbe, barátnőm rád sem nézne. Barátnőm reakciója: Pofátlan ki szűz gyerek vagy, soha nem kellenél nekem sem.

Ez annyira felbosszantott ma hogy nem szólok hozzá.


2016. jan. 25. 20:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a fogalmazásért, de nagyon felbosszantott hogy szüzen a gyönyörű barátnőm szidja....
2016. jan. 25. 20:07
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

irigy.

az ilyen fiúnak soha nem lesz nője, kergeti az elérhetetlen vágyálmait, aztán majd szüzen fog meghalni.

2016. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pedig amondó vagyok hogy inkább egy beteljesületlen álom, mint a megvalósult középszerű.
2016. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ÉRtem, de srácok. Én nagyon rosszul érzem magam hogy ilyet vágtam a fejéhez annak akit 7 éves ismerek.
2016. jan. 25. 20:35
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Neki sokkal rosszabbul esett ez,mint gondolnád.Pontosan az a baj,hogy nem tudod milyen érzés ilyen helyzetben lenni,mert baromira nem egyszerű.

Nyilván neki sem kellett volna leszólnia a barátnőd,ez egyértelmű.De Te a legmélyebb pontjába nyomtál bele,szóval beszéljétek meg ezt,már ha még lehet.

Ha nekem mondtál volna ilyet,na meg a barátnőd,na onnantól kezdve nem ismernénk egymást többé... és ez nem vicc...

2016. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Én is voltam ilyen helyzetbe. Beszéljétek meg. A barátság sokszor olyan fontos néha fontosabb mint akár egy feleség.
2016. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt nem emeltem ki eléggé miket mondott folyamatosan barátnőmről, mert nekem lett rossz érzésem hogy megbántottam. Mikor mondja hogy nem találtál jobb nőt? Pedig kereshettél volna tovább. Sorolhatom még.. Pl rosszabb reggeleken olyat szól be, hogy olyan mint egy zombi hogy bírod elviselni.

Vak vagy vagy netán vegyek szemüveget?

Legutóbb fotózáson volt, ki volt sminkelve, s ezt mondta szó szerint"Na most már hasonlít egy emberre, csak sok az 5 kiló smink."

2016. jan. 26. 16:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem k*rvára elnéző voltam vele, főleg hogy pontozza a nőket. Rá adott 5 pontot a tízből, színészekre ad 7-8 pontokat, és ő szemszögéből minimum 9 pontosnak kell lenned hogy randizhass vele, viszont ha őt kéne így pontozni kapna talán 5-6 pontot.
2016. jan. 26. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Na így már teljesen más. Azt hittem 1-2x kitört belőle de ahogy olvasom a srác nagyon lenézi a nőket. Az ilyen férfi nem is érdemel nőt! És ha így folyamatosan degradálja a barátnőd én helyedbe rávertem volna akkorát hogy összezsugorodik. Na az ilyen baráttól szabadulj meg!
2016. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!