Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert istenitennek ennyire a nok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert istenitennek ennyire a nok?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig voltam, mind futott utannam. Aki nem az pedig istenit, folyton az en poharambol iszik. Ugy beszel rolam masoknak hogy kozben felmagaztal. Pedig egy bunko,szemet gyoker vagyok. Vannak azert jo tulajdonsagaim is. Van azert hogy kedves, neha romantikus vagyok. Vissza jelzesek alapjan helyes, oda figyelo , mosolygos srac vagyok. Neha elege egoista gyoker vagyok.

2016. jan. 25. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert szemet gyokerekkel, onbecsules nelkuli lanyok jarnak, akiknek ez a szokasa.
2016. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez nem a kulsovel van osszefugesbe,inkabb,hogy ego vagy es jo a kusugarzasod.
2016. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
a le írt negatív dolgok miatt mert a legtöbb nő azt élvezi ha alázzák bunkók vele
2016. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint olyan nők istenítenek, akik IQ és EQ szintjükben ennyit is érnek.

Én speciel ki nem állhatom, ha valaki túlzottan el van szállva magától és bunkó velem. Egy normális önbizalom nyilván vonzó, de azért vannak határok. De hát ízlések és pofonok. :)

2016. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
mert te vagy 2016-ban a gyik legnagyobb alfa hímje azért.
2016. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Amugy viccesnek tartannak. Szeretek neha megalazni egy not. Nem hinnem voltak koztuk intelligens nok is. Volt olyan is aki, nem futott utannam. De ot szeretem szexkozben es szavakkal megalazni. De ha tole valaki kerdezz rolam barmit, csak jokat mond rolam.
2016. jan. 25. 22:17
 7/20 anonim ***** válasza:

Következő hozzászólásodban linkelj egy képet magadról.

Majd akkor adunk hitelt annak amit állítasz. Addig csak trollkodás van.

2016. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem gondolom ugy hogy bizonyitanom kenne neked:) Trollkodasbol meg nem tennek fel kerdest, semmi elvezettem nincs az ilyenekbe.:) De gondolj amit csak akkarsz.
2016. jan. 25. 22:27
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz túl értelmesnek és intelligensnek a fogalmazási stílusod és a nyelvtanod alapján, úgyhogy nem értem, mit ennének rajtad normális, intelligens nők is. Nem bántásból, de őszintén így látom.
2016. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Vass Tamás te vagy az...?
2016. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!