Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szeretnétek tudni arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretnétek tudni arról a dologról amivel a párotokat nagyon össze lehet törni lelkileg?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl valami sérelem, vagy traumából megmaradt dolog vagy sértés lenne a párotoknak, akkor szerenétek-e tudni ezt, hogy nehogy véletlen fájdalmat okoztok ezzel neki egy veszekedésnél ?


vagy jobb az ilyenről nem tudni ?


Ti elmondanátok ?


2016. jan. 26. 01:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Igen.
2016. jan. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:
Nem amiatt,hanem mert szeretném ismerni a másikat,akivel vagyok. Jót is és rosszat is tudni róla.
2016. jan. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért szeretnék tudni róla, nehogy szóba hozzam és kellemetlen legyen a helyzet. Ezen kívül szerintem jobb nem foglalkozni vele. Ha nekem lenne ilyen, biztos nem reklámoznám.
2016. jan. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem automatikusan viasszaéltek vele amikor a másik veszekedni akart velem.szal nem tanàcsos elmondani gyenge pontokat
2016. jan. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály, akárkinek ne adja ki magát az ember.

És igen,szeretném tudni,de véletlenül sem,hogy visszaéljek vele,ha ilyet tennék...de nem teszek.

Azért,mert érdekel a másik, szeretném megismerni.

2016. jan. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
igen, hogy tudjam, hogy hogy kell legyőzni, ha öntudatra ébredne és ellenem fordulna
2016. jan. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a bizalom miatt igen, idővel. de olyan nincsen, hogy véletlen valakit összetörsz, és nem veszed észre.
2016. jan. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Idővel mindig rájöttem, mik a genygepontok. Különben is ki az, aki azt elmondja? Pont, hogy nagyon elfajult veszekedésnél meglehet előkerül és nyilvánvalóan nem jó szándékból.
2016. jan. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a kérdést.

Vagy nem ugyanazt értjük veszekedés alatt.


Amiről te beszélsz, az sértegetés. Amikor bántani akarod a másikat a szavaiddal.

Köze nincs a veszekedéshez, ami akár pozitív eredménnyel is járhat.


Pl. ha a pasim mindig ledobja a ruháit a kanapéra, akkor előbb szólok, de ha falra hányt borsó, akkor bizony veszekedés is lesz. Mert abból egy jottányit se engedek, hogy nem vagyok a cselédje, meg abból se, hogy ne legyenek szanaszét a ruhák.

Ebben az esetben azon veszekedünk, hogy miért nem pakol el maga után, hallhatják a szomszédok is, hogy nem vagyok a cselédje, és legközelebb kidobom a 12 ezres farmerját a pi..ba.

És ilyenkor az van, hogy innentől elpakol.


De nem tudom, hol és mikor került elő bármi személyes? Nem állok neki hülyézni, lusta disznózni, nem sértegetem, nem akarom megbántani. Csak azt akarom, hogy rakja el a ku.rva ruháit a pi.csába. Vagy a szekrénybe. :)


Nem fogom megbántani semmivel, hacsak nem él benne félelem attól, hogy kis krampuszok laknak a ruhásszekrényben, és ha kinyitja az ajtót, akkor előugranak, és leharapják a kisfiúk fütyijét.


Szóval kifejtenéd, hogy hogy lehet megbántani, pláne lelkileg összetörni valakit egy veszekedés során?

Mert akkor tudok érdemben válaszolni.

2016. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen és igen. Szeretném teljesen megismerni, a problémáival, fájdalmaival együtt.
2016. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!