Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon létezik valahol olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik valahol olyan lány, akivel testileg-lelkileg tudjuk kívánni egymást? Nektek sikerült már megtalálni a párotokat?

Figyelt kérdés
Már kezdek kikészülni hogy csak olyan lányokkal vagyok jóban, akiket nem tudok kívánni testileg, akik mellett folyton vonzó, szép lányokat nézek meg. Nem vagyok boldog, jellemre sem igazán találok olyan lányt, amilyet szeretnék. Inkább csak kényszserből belemegyek egy kapcsolatba mert már szeretethiányom meg szexhiányom van.

2012. dec. 6. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
a mostanival ez történt
2012. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én már megtaláltam a párom. :-)
2012. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, én megtaláltam. :)


Viszont sosem fogom megérteni, hogy lehet kényszerből belemenni. Senki sem kényszerít, csak te magadat. De akkor ne csodálkozz ha nem vagy boldog. Majd megfogod te is találni a párod, biztosan van olyan lány akivel mindkettő részről jó lesz.

2012. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még keresem. Van pár női lelki társam, de ennyi. Én kényszerből nem megyek bele 1 kapcsolatba sem.
2012. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen ,biztos létezik :) nekem is sikerült pedig nem hittem volna. Igaz lehet, hogy akkor jön valaki aki megváltoztat mindent amikor nem keresed.

Csodálatos minden vele töltött idő...és a szex is. Komolyan úgy érzem abban a pillanatban, mintha nem csak a testünk hanem a lelkünk is egyesülne.

Külön örülök a kérdésnek, mert végre egy kicsit csöpöghettem. :)

2012. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!