Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar hűséges lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar hűséges lenni ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés

6 éve élek párkapcsolatban, van egy két éves lányom, a feleségem nem ad meg nekem semmit, az ágyban, le sem fekszünk.

Hiába kedveskedek ő nem kíván engem. Másfél évvel ezelőtt egy nő akit megismertem ugyanígy volt elhanyagolva. Kb 3 vagy 4 alkalommal lefeküdtünk.

Tegnap felhívtam, találkoztunk, meg akartam simogatni, mondtam neki hogy nincs kedve csinálni valamit, egyből levágta mire gondolok, mondta hogy nem befejeztük, ő szereti a párját babát akarnak, én pedig szeressem a feleségem, vegyek neki rózsát, főzzek neki masszírozzam meg, és mi csak legyünk haverok.

Kérdeztem hogy akkor miért lehetett régen több, most pedig miért utasít el?? Arra kitérő választ adott...


2016. jan. 26. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Ki érti a nőket... Az egyik férjhez megy aztán becsukja lábait a másik meg félrelép majd a hűségről papol. :D

Ha ezt megfejted akkor zseni vagy.

2016. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem keresel akkor mást erre a célra,nem kell ragaszkodnod valakihez akitől te is csak szexet vársz.Amúgy meg ha nem működik a házasságod akkor legyél ink. fer és beszéld meg a feleségeddel és váljatok el ha nincs más,de ennek semmi értelme.
2016. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Elhanyagolva érezte magát, ezért engedett a csábításnak, de megbánta. Valószínűleg tényleg szereti a férjét, csak elkövetett egy hibát, de megpróbálják rendbe hozni a kapcsolatukat, amíg nem késő.
2016. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha babát akarnak még szép, hogy nem fekszik le a férjén kívül mással :) már ez magában elég nyomós ok, nem?
2016. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért azzal a másik nővel foglalkozol? Miért nem a feleségeddel, akivel élsz? Nézz szembe vele, a kapcsolatotok csak látszat.
2016. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 donne válasza:
Ha így gondolkozol, inkább lépj le, mindenki jobban jár....te megkapod a szexet lelkiismeret nélkül, a feleséged lehet h nem szeret, vagy rájött valamire, amire te nem is gondolnál...deneki is jobb lenne ha ott hagynád ha így áll-állsz a dolgokhoz...
2016. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!