Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire teszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire teszító vagy éppen vonzó, ha egy lánynak komoly/szigorú arca van?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a mosolygós, sokszor kapom meg azt, hogy komoly, illetve szigorú a tekintetem. Titeket ez mennyire zavarna?


KORT írjatok légyszíves!


21/L


2016. jan. 27. 02:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire szopsz komolyan? ;)
2016. jan. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:D

Engem is világ életemben ezzel cseszegettek... Kiskoromban, meg most is a munkahelyemen. Azon röhögnek, hogy én milyen mélabús képet vágok. Mondjuk sokszor okkal is. Nekem a szívem tartalma tényleg rá van írva a képemre. Nem tudom elrejteni. Elég depresszív vagyok. Mondjuk itthon betanultam egy ilyen műmosolyt, ami még nem olyan megerőltető. Ha valaki rám néz, azt szoktam felvenni.

F

2016. jan. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Sőt, ha úgy látnám hogy van azért humora és mellettem képes kicsit jobban feloldódni, akkor az még kifejezetten tetszene is hogy képes vagyok ezt elérni nála, miközben alapból nem ilyen.

26F

2016. jan. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:

Attól függ. Volt olyan,akinél a szr is belém fagyott és az az alap nézése volt.


De amúgy nem lenne kizáró ok.

2016. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem bejön nagyon 27F
2016. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, de változó, nem csak attól függ hogy komoly arcot vág, nem mosolygós, hanem az hogy mit sugároz az arckifejezése. Én sem szoktam egyébként gyakran mosolyogni alapból. Ha gondolod küldhetsz esetleg képet és megmondom nekem bejön e.
2016. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!