Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ami nincs fent facebookon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami nincs fent facebookon az nem is létezik/létezett?

Figyelt kérdés

Én az az ember vagyok akinek van fent 3 képe, néha számomra viccesnek gondolt tartalmakat lájkolgatok, meg ha egy kép igazán tetszik azt.

6 éve vagyok tagja a közösségnek, de inkább kapcsolattartás céljából vagyok jelen, már ismerősöket sem keresek, nem jelölök be senkit sem az utóbbi egy évben.

Egyébként 20 éves vagyok, sokkal jobban szeretem a személyes kapcsolattartást, és aktív közösségi életet élek, nem szeretem ezt a mindent facebookon csináljunk.

(Zárjelben, fiú vagyok)

Megismertem néhány lányt, pár hónappal ezelőtt, ők barátnők.Az egyiküknek erősen feltételezhető,hogy tetszem, de sajnos ez részemről nem kölcsönös, abszolút nem az esetem.

Mikor már soknak éreztem a közeledését a passzivitást választottam, mivel úgy ismertem meg,hogy ha kimondanám,hogy bocsi,de nem,akkor felháborodna,hogy én beképzeltem, és nehogy már azt gondoljam, hogy ő tőlem akart valamit stbstb, elérné,hogy én jöjjek ki hülyén.

Passzivitásom eredménye az lett,hogy az egyik barátnője négyszemközt megkérdezte,hogy szűz vagyok e, meg,hogy az egyáltalán nem ciki, még ennyi idősen sem stb...csak annyit válaszoltam,hogy nem mert ha magyarázkodom,akkor ugye tudjuk,hogy az a legrosszabb.

Így viszont zavar,hogy szinte biztosan azt gondolják,hogy az vagyok.

Természetesen volt már barátnőm, igen tartós kapcsolat, sőt még facebookon is kint volt, (2 év 7 hónap), de amikor vége lett, én minden nyomát eltüntettem ennek, képek, hozzászólások, életeseményt, mindent.(majdnem 3 évre visszamenőleg a tevékenységnapló segítségével az utolsó hozzászólást is töröltem)

A gépemről is minden képet, nálam semmi nem maradt ebből a kapcsolatból, így volt könnyebb túljutnom az egészen.

De például megnéztem a volt barátnőm adatlapját, és nála minden képünk kint van, úgy,hogy nem is vagyok az ismerőse legalább 10 közös képünket látom, és van amit csak az ismerősei láthatnak. (ő semmit se töröl le)


De most tényleg ezt kelljen bizonygatnom?

Rosszul esik,hogy ilyet feltételeznek rólam, ugyanis párkapcsolatok terén nincs túl sok önbizalmam, egy lányt sikerült "összeszednem" nekem azóta sem volt más, nem is mertem próbálkozni, félek egy új kapcsolattól,egyenlőre nem is szeretnék.

Szexuális vágyaim vannak, de nem feküdnék össze akárkivel, inkább a tartós kapcsolat híve vagyok, egy prostival meg nem aláznám meg magam, ilyenért nem fizetek.

Az meg tökéletesen lerombolja az énképem,hogy szűznek gondolnak, mert hiába nem sokat értem el lányok terén, de ezt sikerült, és büszke vagyok magamra,hogy ennyi önbizalommal, és a finoman szólva karakteres arcommal, valójában ló fejemmel ezt elértem.


2016. jan. 27. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
természetesen nem. de az emberek nagyobb része ilyen .a látszatnak, saját előitéleteinek hisz, tényként kezelve őket, nem gondol bele abba, hogy ez csak feltételezés és egyáltalán nem biztos, hogy a valoságot tükrözi. nem kell bizonygatnod senkinek semmit, de saját tapasztalatbol mondhatom, mivel én is ilyen vagyok, és tudom magamrol, hogy sokáig zavar és tüske marad bennem ilyen helyzetekben, hogy a SAJÁT lelkibékéd érdekében mondd el ezt, amit most ide leirtál a csajoknak. legaláb elgonodlkodnak magukon, hogy nem kell ennyire felszinesen, elsőre megitélni senkit és semmit. nem fog ártani nekik, az biztos.persze nem kéne, hogy neked kelljen bizonygatnod, de én tudom magamrol, hogy amikor nem bizonyitottam be az igazamat, ugyanilyen okokbol, amikor mások számonkértek, bennem maradt a harag, a méltatlanság és igazságtalanság érzése,ugyhogy magad miatt mondd el, ne ragadjon benned ez a negativ érzés
2016. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát erre nem lehet mit mondani, csak azt, hogy a csajok egy picit el vannak szállva. Ez pontosan olyan eset, hogy egy férfinek nincs olyan nő aki ne tetszene, és ha már nem tetszik akkor biztos, hogy a pasi meleg. Ugyanaz ez is. Az meg sem fordult a fejükben, hogy nem akarsz semmit a lánytól, inkább azzal kezdtek el kombinálni, hogy biztos önbizalomhiányos vagy, meg hogy sosem volt még kapcsolatod.

Ezzel most már nem tudsz mit csinálni, akkor kellett volna visszautasítani a lányt, amikor az közeledni kezdett. Ha most utasítanád vissza és elmondanád, hogy rosszul gondolják az egyenlő azzal, hogy megsértődtél és hisztizel, hazudsz, satöbbi.

Szerintem felejtsd el ezeket a csajokat, ne alapozz arra, hogy ők mit gondolnak - ha annyi eszük nem volt, hogy ne kombináljanak.

Nem kell bizonygatnod semmit. Tegyél rájuk magasról, gondoljanak amit akarnak. Ismerkedj másokkal is, szerezz más barátokat, barátnőt.

Esetleg ha megint valamelyik nő közeledik hozzád és kérdezősködik, akkor mondd meg az igazat: "bocs, de a csaj nem az esetem." Nehogy már minden nő azt higgye, hogy ha neki tetszik egy pasas, és a pasasnak ő nem akkor a férfival van a gond...

23/l

2016. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"De most tényleg ezt kelljen bizonygatnom?"


Miért kéne? Ha valaki ennyire a privát szférádba tartozó dolgot kérdez, akkor válaszolhatsz rá őszintén, ha úgy ítéled meg, hogy olyan a személy és a helyzet, vagy elsüthetsz egy poént, hogy lepattintsd, de válaszolni sem kell rá, ha nem akarsz, nemhogy bizonygatni bármit is - ilyenkor szerintem a legjobb, ha visszadobod a labdát, esetleg őt hozod zavarba, ha tolakodónak érzed a kíváncsiskodást.


Hogy maradjunk a konkrét esetnél, amikor a lány barátnője megkérdezte, hogy szűz vagy-e (amihez szerintem semmi köze), akkor egy magabiztos, kaján vigyorral az arcodon visszakérdezhettél volna, hogy "Miért szeretnéd tudni?", vagy "Meg szabad tudni, hogy miért foglalkoztat téged ennyire a szexuális életem?" :-)

2016. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Navárjá, te most azon vagy felháborodva, hogy miért kérdezték azt, amit, mert nem látták barátnő jelét fb-n? Na de mégis... honnan kellett volna tudniuk? Miért kellett volna mást feltételezniük? Pont ezért kérdezték meg, hogy megtudják. Akkor lehetnél jogosan felháborodva, ha kapásból tényként kezelték volna, és netán még híresztelték is volna.

Az embernek a rendelkezésére álló adatokból kell valami képet kialakítania. Ha nincs elég adat, akkor kérdez. De ha te szándékosan visszatartod az információt, akkor mit gondoljon a másik? Nem lát a fejedbe.

2016. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es


Ergo, ha valami nincs facebookon,az nem létezik.Legalábbis ezt erősíti a válaszod.Mert akkor gyakorlatilag feltételezheti a munkáltatóm,hogy nincs érettségim,nincs jogosítványom, ergo semmim sincs, mert nincs kiposztolva.

Megkérdezi, majd miután lévén,hogy eldöntendő kérdés, igennel vagy nemmel válaszolok, továbbra sem hiszi el.

Ha meg elkezdek magyarázkodni,hogy ennyi meg ennyi ideig volt barátnőm, stb azért nem fogja elhinni, mert megmagyarázom, amit nem kell.

Én nem szeretem megosztani a magánéletem, ha még el is mondom,hogy ennyi ideig volt barátnőm, akkor jön,hogy hogy hívták, miért mentünk szét,jönnek a személyes kérdések (hisz bárki mondhatja,hogy volt barátnője, ha nem akarják elhinni,bizonyítanom kell)

Na én meg nem fogom bizonygatni.

Ha meg ezek után azt mondom,hogy nem beszélek erről, akkor még inkább azt feltételezi,hogy azért nem,mert a barátnőm csak az agyamban létezett.

2016. jan. 27. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem érted. Te eldöntötted, hogy az emberek szerint "ami nincs fent, az nem létezik", valójában nem kérdezed, nem is akarsz rá válaszokat, csak bizonygatod, hogy mennyire igazad van, nekik meg mennyire nincs.


Még mindig azt tudom mondani, hogy mivel megkérdezték, megadták a lehetőséget a válaszra. Eddig tart a fb szerepe a történetben, innentől már csak a ti személyes gyerekes hülyeségetek. Mi az, hogy "magyarázod, amit nem kell?" Attól, hogy kifejtett, és nem egyszavas választ adsz, az nem magyarázkodás. Persze, vannak olyan hülyék, akik előre eldöntik, hogy mi az igazság a másik válaszától függetlenül (úgy néz ki, te is ilyen vagy), és ők magyarázkodásnak veszik, de valójában nem az.


Túlkombinálod, és megpróbálod meghatározni, hogy majd ők mit gondolnak, és ezen idegesíted magad, hogy miért gondolnak olyat, amit amúgy csak szerinted gondolnak. Ehhez meg semmi köze az fb-nek. Ha soha nem látnak kocsit vezetni, és megkérdezik, hogy van-e jogsid, akkor is felháborodsz?

2016. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Válaszoltam, és továbbra is annak tartanak.

Ezen kívül nem is kell barátnő,ahhoz,hogy az ember ne legyen szűz, ismerek olyat akinek soha sem volt barátnője, de minden hétvégén más lánnyal látom.

Ergo tegyük fel,hogy az én esetemben nem volt barátnőm, de összejött életem során egy alkalmi kapcsolat.Akkor erre mit mondjak?Nem volt még sosem barátnőm, de dugtam már...ez nem hihető, további kérdések jönnek, ami már magyarázkodásba csap át.

2016. jan. 27. 13:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez már a ti személyes játszmátok. Értelmes emberek meg tudják ezt beszélni. Ha ti nem, akkor nem a beszélgetés nem mindegyik résztvevője értelmes.
2016. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én nem szeretem megosztani a magánéletem, ha még el is mondom,hogy ennyi ideig volt barátnőm, akkor jön,hogy hogy hívták, miért mentünk szét,jönnek a személyes kérdések (hisz bárki mondhatja,hogy volt barátnője, ha nem akarják elhinni,bizonyítanom kell)"


Szerintem pont az a lényeg, hogy nem kell kéne úgy érezned, hogy bizonyítanod kell, másrészt érdemes meghúzni a személyes határaidat, és nem beengedni olyanokat a privát szférádba, akik olyan dolgokat akarnak tudni rólad, ami szerinted nem tartozik rájuk, vagy bármi okból nem akarod megosztani velük. Egy ilyen tolakodó kérdésre is meg lehet tanulni úgy reagálni, hogy az illetőnek - 80-as IQ felett legalábbis - lecsorogjon, hogy olyanról érdeklődik amihez semmi köze, de közben még csak goromba se legyél.


Jelen esetben tényleg nem értem, hogy miért van számodra komolyabb jelentősége annak, hogy egy olyan lány, akinek a vonzalmát nem viszonozod, meg a faggatózó barátnője mit gondol a te "előéletedről" párkapcsolatok terén.

2016. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!