Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan ellenségesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan ellenségesek velem a lányok facebookon, ha rájuk írok ismerkedési szándékkal, már nem is létezik olyan lány sem, aki örülne annak, hogy egy fiú ráír és ismerkedni szeretne vele?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jó pasi, engem nem érdekel, hogy leszólít avgy csak rám ír de szerintem sokan személytelennek tartják.
2013. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De létezik, de elvárja, h jól nézzen ki az illető fiú.
2013. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a külső dumát, az ismerkedésnem egyenlő a járással, haverkodni is lehet vagy bámi kialakulhat, én mindenféle csajnál próbálkozom, még, akik nem is jönnek be külsőre, mert sosem lehet tudni kiben találja meg az ember azt, amit keres. De úgy látszik csak én gondolkodom így. Szomorú.
2013. febr. 19. 17:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ember lánya nem állhat le minden idegennel. Én egyszer megismerkedtem valakivel neten. Tudod mi lett a vége? Hogy a farkáról küldözgetett képeket és hívogatott úgyhogy nem is adtam meg a számom. Nem azt mondom, hogy te ilyen vagy, de egy lánynak felelősségteljesnek és óvatosnak kell lenni, ezt a fiúk sokszor nem vágják. Vagy egyszerűen csak baromira nem kiváncsi idegenekre a facebookon és tolakodásnak tartja, mert ő nem arra használja az oldalt, vagy nem ér rá, vagy, vagy, vagy... Ezer oka lehet.
2013. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányok rögtön azt feltételezik, h nemcsak barátkozni akarsz velük, mivel általában nem barátkozás céljából írnak rájuk a fiúk. Továbbá aki nem tetszik nekik külsőre, annak nem adnak esélyt, hiába h te adnál.
2013. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy lány sem szereti ha letámadják. Szia X Y leszünk barátok? Járnál velem? Nem is ismer, jó hogy elutasít. Inkább más szándékkal írj neki, kérdez tőle valami általánosat, fokozatosan barátkozz vele. Hagyd hogy ő jöjjön rá milyen jó fej vagy.
2013. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy a Failbookos ismerkedés már eleve fogyatékos dolog. Megbököd,visszabök és jártok máris,vagy mi? :D ez kb. olyan mintha a buszmegállóban belerúgnál egyet a szimpatikus lányba, ő visszarúgna, és kész a kapcsolat. A társkeresőzést se tartom jó ötletnek - szerintem baromi erőltetett - de a Failbook az tényleg a legrosszabb. Mondjuk maga a Failbook is egy kalap szar, úgyhogy ez így passzol is...

A másik ok pedig, Failbookon nem látszik a vagyoni helyzeted. De figyeld meg, ha feltöltöl olyan fotót ahol egy Ferrári ablakából vigyorogsz ki, 1 óra alatt kapni fogsz 10-20 levelet is.

2013. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!