Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy 20 éves szép lánynak még nem volt soha barátja, mikor jár bulizni, meg fesztiválokra? Facebookon nem ezt mutatja!

Figyelt kérdés

A haverom barátnőjének a barátnője, Facebookon látom, hogy járnak folyton bulizni, isznak, mindenkivel van közös képe, és olyan bevállalós képet mutat magáról.

De mikor beszélek vele, és próbálkozok nála, akkor meg, úgy beszél, viselkedik mint akinek sose volt még barátja és fél az ilyentől!


Létezhet, hogy 20 éves sose voot barátja, mikor bulizik, meg nem is ronda?

20f



2014. jún. 23. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet
2014. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
peti, te vagy az?
2014. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelen! Mondjuk azt inkább nem döntöm el magamról, hogy nem vagyok ronda, de azért biztos nem vagyok reménytelen eset.:)
2014. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam.
2014. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 22 éves koromig nem is szexeltem, ettől függetlenül volt életem, voltak barátaim, jártam szórakozni ugyanúgy, és én mondtam a legmocskosabb vicceket.

Komoly kapcsolatom a mai napig nem volt, de - bármilyen meglepő is - barátaim még mindig vannak, járok bulizni, és pasizni is szoktam.

Teljesen más dolog a kettő. Azért, mert valaki nem romantikus alkat (van, olyan, ki képtelen romantikus érzelmekre), vagy fél egy kapcsolattól, esetleg nem akar komoly kapcsolatot, attól ő még lehet szexuálisan aktív, flörtölős vagy szociális egyéniség. Egyszerűen csak sosem tervez hosszú távra.

2014. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik. Én is ilyen vagyok, legalábbis, ha Facebook alapján ítélsz. Vannak bulis képeim fent, van kocsmás képem fent, és rendszeresen fesztiválozom. De nem volt még pasim, 22 vagyok. Hogy szép vagyok-e, nem én döntöm el, de vannak/voltak udvarlóim.
2016. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!