Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjem meg a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a párom, hogy vegyen néha virágot nekem?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyunk, csak egyszer kaptam, pedig nagyon szeretem és többször említettem is neki, hogy milyen jó volt akkor kapni tőle.

De azóta egyszer sem kaptam. Pedig egy-egy szál is olyan boldoggá tenne, nem kell nagy csokor.

Hogy említsem meg neki? Már többször felhoztam, hogy milyen jó volt egyszer virágot kapni tőle, de nem hiszem, hogy leesett neki :(


2016. jan. 27. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Talán NE UTALGASS RÁ, hanem mondd meg neki NYÍLTAN és EGYSZERŰEN, hogy mi a problémád, hogy szeretnéd, ha meglepne, néha virágokkal.


Ilyen egyszerű az egész. :)

2016. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De az úgy már nem meglepetés, hanem kierőszakolt ajándék, annak semmi értelme.
2016. jan. 27. 20:22
 3/20 anonim ***** válasza:
Sétálni szoktatok csak ugy? Irányitsd véletlenül egy virágos felé állj meg és sóvárogj, vagy hátha megtalál titeket a jótékonysági virágárus néni. Gondolom május kosarad se volt, esetleg ha teleaggatod a faced virágos képekkel ?
2016. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Komolyan, az mi kierőszakolt ajándék, hogy leültök és közlöd vele, hogy szeretnéd, ha néha meglepne virágokkal. Nyilván úgysem abban a másodpercben fogsz kapni tőle.


Tudod kislány, az utalgatásokkal meg végképp nem fogsz menni semmire, mert a pasik attól a falra másznak.


Ajánlom figyelmedbe a Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? című könyvet. Olvasd el, tanulságos lesz!

2016. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Költőnő? ***** válasza:
60%
Mert ha csak célozgatsz rá, akkor nem az?
2016. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Rajzolgass szabadidődben rózsákat HB-s ceruzával, és hagyd kint a szeme előtt. :)
2016. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ui.: és honnan a b..dös p..csából fogja tudni a pasid, ha eddig nem tette meg magától, hogy neked virágot lenne jó venni, hogy ha nem közlöd vele nyíltan, hogy mit szeretnél?
2016. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem fogok erőszakoskodni, hogy vegyen nekem. Ha nem jut eszébe, akkor úgy semmi értelme hogy én megmondom neki. Elveszik a varázsa.


PASIK, VEGYETEK A BARÁTNŐTÖKNEK VIRÁGOT!!!!!!!!!!!!!!!!

2016. jan. 27. 20:27
 9/20 A kérdező kommentje:
Többször mondtam neki, hogy milyen boldog voltam mikor virágot kaptam tőle és mennyire tetszett. Szóval azért emlegettem.
2016. jan. 27. 20:28
 10/20 anonim ***** válasza:

Komolyan, akkor meg ne bőgj itt, ha nem közlöd vele, hogy te mit szeretnél.

Akkor maradj meg a kis magányodban virág nélkül és légy úgy boldog.


És még ti együtt vagytok? A problémáitokat is így beszélitek meg egymással?

2016. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!