Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is ilyen fontos volt anyu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is ilyen fontos volt anyu?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk, mindketten, annyi különbséggel ő kollégiumos keveset van otthon.

Vidéken lakik, nyáron mikor dolgoztunk tőlünk jártunk be, de hát hétköznapokon a munka elvett kb minden időnket. Hétvégén meg rohanni kellett mindig haza, mert évközbe se nagyon lehetett anyuval, és most még nyáron se hát milyen ez... A munkahelyen meg amúgy is egész nap együtt voltunk


Idén nyáron már semmiképp nem akar tőlünk járni dolgozni, de a hétvégéket még így is féltem, legyünk inkább ott náluk mert akkor velem is lehet és anyuval is. 22 éves lesz nyáron, én is szeretem az édesanyámat, és végül is érthető. Most is volt, hogy 2 hétig nem volt otthon, vizsgák ugye... csak mi futottunk össze egy napra...

De most tényleg féltem a nyarat, a megérdemelt pihenést... Nyilván haza vágyik, menjünk is, de tölthetnénk több hétvégét is nyáron kettesben valahol.

Mondtam neki, helyeselt is, de ha otthonról jár dolgozni, arra is szerintem azt mondaná, későn érek haza, anyut alig látom, hétvégente legyünk már többet otthon...

Most még elmondása szerint ki akarja használni, néhány év múlva már úgy se lehet vele még ennyit se. Albérlet miegymás...


2016. jan. 28. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
En miutan elkoltoztem 18 evesen, eszembe se jutott hazamanni 2 evig.
2016. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő valószínűleg jóban van az anyukájával, és ritkán látja, ezért lehet neki fontos. Más inkább menekül, mert nincs jóban a szüleivel.
2016. jan. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Jó, nyilván hiányzik az anyám, de nem sírtam tele a párnámat akkor sem, amikor nem láttam őt és a családom többi tagját nyolc hónapig. Jól megvoltam és vagyok is nélkülük.

21/L

2016. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő se sírja tele, csak inkább lemond a közös programokról hogy anyuval lehessen, persze szeretné ha ott lennék én is, és ha nem vagyok akkor szomorú. De türelmesen várok, valaki lassabban engedi el anyut úgy látszik :)
2016. jan. 28. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én párom 30 évesen is ezt csinálta. Legyen fontos az anyukája, de hogy minden hétvégét vele töltött es nem velem... Menekülj!
2016. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj túl jóban van az anyjával akkor kerülném, mert örök ellenpropaganda lenne ellenem a részéről "mé'nem a Huffnágel Pistit vetted el?!" Meg szemétkedne ahol tudna, mert em vagyok elég jó a lányához.
2016. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem ez normalis hiszen kulon elnek, es amikor alberletbe koltozik akkor meg ennyit sem fogja latni. En hasonlo vagyok, az anyukam a vilagom szerves resze, imadom, beszelek vele mindennap nekem o es a nagyim a vilagon a legfontosabb,meg az apukam.


En evi egyszer latom oket mert kulfoldon elek, de mindennap beszelek veluk:-)

2016. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!