Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mi okból néznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi okból néznek hosszasan, méregetve egy nőt?

Figyelt kérdés
Gondolnám mert a nő tetszik neki. A nő mondjuk szép. Viszont az adott férfit állítása szerint nem érdekli az adott nő.
2016. jan. 28. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Én két okból nézek hosszasan egy nőt:

1. Annyira szép, hogy farkalnám egész nap.

2. Annyira ronda, hogy gyújtósnak raknám a kazánba.

2016. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én kinőttem ebből. Attól még, hogy utánanézek a nőnek nem fog visszafordulni. Haverok ezért többnyire melegnek gondolnak, pusztán csak gyerekes viselkedésnek találom. Szóval ha többen megnéznek és van 1 pali aki nem, az nem biztos, hogy azért van, mert meleg.
2016. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:
milyen lenne vele a szex?
2016. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem arra gondolok h megyek az utcán...

Hanem pl egy adott ismerős aki minden nap lát és kb rajtam kívül csak egy nőt bámul ugyan igy és ő sztem is szép...

2016. jan. 28. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Tetszel neki,ennyi.

Megdugna.

2016. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mint mondtam gyerek még, a viselkedése mindenféleképpen.
2016. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Emlékezteted az öreganyjára!
2016. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert szép. mondjuk ez nálam kizárólag esztétikailag szépet jelent. a szexuális vonzalomhoz már több kell ennél.
2016. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!